۰
 
کد مطلب: 95541 |
 
تاریخ انتشار : شنبه 25 مرداد 1399 ساعت 18:08
بانوان محجبه شاغل در اداره تامین اجتماعی میانه تجلیل شدند
 
 
فرمانده سپاه میانه با حضور در اداره تامین اجتماعی میانه از بانوان محجبه این اداره، تجلیل کرد.

حسین محمدی در این دیدار، اداره تامین اجتماعی را از جمله ادارات مرتبط با اقشار ضعیف جامعه دانست و گفت: مردم به سبب گرانی، بیکاری و بیماری کرونا با مشکلات عدیده ای روبرو هستند و از طرفی تبعیض و اختلاس ها، آنان را بشدت آزرده است و اداره تامین اجتماعی جزو آن اداراتی است که انتظار می رود در خدمت به مردم و رفع آلام آنان باید سنگ تمام بگذارد.
وی اداره تامین اجتماعی را یکی از ادارات بسیار مهم و مردمی کشور قلمداد کرد و اظهار داشت: کارمندان این سازمان، با خالصترین و بهترین ارباب رجوع سر و کار دارند و با توجه به اینکه به طیف گسترده ای از مردم خدمت رسانی می کنند، بانوان شاغل در این اداره، هم با خدمت رسانی و هم با حفظ حجاب و عفاف خود، توفیق عبادت الهی را دارند.
محمدی افزود: ثواب و عبادتی که از خدمت به طیف مستضعف جامعه، حاصل شما می شود تمام ناشدنی است ولی ثواب و عبادتی که از ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بواسطه این خدمت، نصیبتان می شود بی شک ارزنده تر و بالاتر است چون حجاب، ارثیه حضرت زهرا(س) و خونبهای شهداست.
فرمانده سپاه میانه با یادآوری اینکه جنگ امروز ما با دشمن، بیشتر در جبهه جنگ نرم است، نقش زنان در این جنگ را بسیار حساس و حیاتی دانست و تاکید کرد: امروز شما بانوان در خط مقدم جنگ با دشمن هستید و باید پاسدار خون شهدایی باشید که برای حفظ نوامیس کشور و این فرهنگ حجاب و عفاف، جان خویش را تقدیم کردند.
به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و روز تامین اجتماعی، فرمانده سپاه میانه به همراه جمعی از کارکنان سپاه با ریاست اداره تامین اجتماعی دیدار و از بانوان محجبه این اداره با اهدای لوح تقدیری تجلیل کرد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب