مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی در ماه رمضان اطعام می‌شوند

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، محمد کلامی اظهار داشت:‌ گسترش و نهادینه کردن فرهنگ عالی اکرام ایتام در جامعه و ترغیب هر چه بیشتر خیران آذربایجان شرقی که همواره در این امر پیشتاز هستند یکی از برنامه‌های ویژه کمیته امداد استان در ایام ماه مبارک رمضان امسال است.

وی افزود:خیران و مردم نیکوکار آذربایجان شرقی برای مشارکت در طرح‌های مختلف این نهاد و کمک به نیازمندان می‌توانند کمک‌های خود را با استفاده از کد آنی پرداخت #۰۴۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال مانند سال‌های گذشته با توجه به آموزه‌های دینی و قرآنی، برنامه‌های مختلفی را در ماه رمضان تدارک دیدیم که در این راستا مددجویان آذربایجان شرقی را در طول ماه رمضان افطاری و اطعام می‌دهیم.

وی ابراز کرد:کمیته امداد تلاش می‌کند با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان از نظر برگزاری سفره‌های افطار ویژه خانواده‌های ایتام و همچنین تهیه سبد غذایی مناطق دور افتاده برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان را اجرا کند.

کلامی تصریح کرد:همچنین در سال گذشته مردم استان چهار میلیارد و ۷۳۲ میلیون تومان در قالب اطعام و افطاری و یک میلیارد و ۲۹۷ میلیون تومان در قالب طرح همیان مولا به نیازمندان کمک کردند که طرح همیان مولا شامل جمع آوری مواد غذایی در کیسه‌ها و بسته‌های ویژه از مردم نیکوکار و توزیع آن در بین خانوارهای نیازمند در ماه مبارک رمضان  می‌باشد.

وی از اجرای طرح مفتاح‌الجنه در این استان خبر داد و گفت: این طرح باحضور مسئولان و خیران چندین سال است که در منزل نیازمندان برگزار می‌شود که خیران از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ایجاد پیوند بین خیران، مردم نوع دوست و نیازمندان را از عمده اهداف اجرای برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: کمیته امداد آمادگی دریافت کمک‌های خیران و نیکوکاران در قالب طرح مفتاح‌الجنه با هدف یاری رساندن به نیازمندان را دارد.

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *