۰
 
با شعار حمایت از تولیدات و کالاهای داخلی/

طرح ارمغان مهر اولین بار در شهرستان میانه آغاز شد+تصاویر

کد مطلب: 62582 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 مهر 1395 ساعت 20:10
طرح ارمغان مهر اولین بار در شهرستان میانه آغاز شد+تصاویر
 
 
به منظور کمک به کودکان مناطق دورافتاده ومحروم، جهت آمادگی در سال تحصیلی جدید، طرح ارمغان مهرهلال احمر شهرستان میانه با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی شروع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، احمد فرمانی مسئول داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان میانه در تشریح خبر گفت : طبق جلسه ای که با خیرین این طرح داشتیم از آنها تقاضا کردیم حدالامکان لوازم التحریر جهت حمایت از تولیدات داخلی محصول ایرانی تهیه شود که خوشبختانه با استقبال خیرین قرار گرفت ولوازم التحریر ایرانی خریداری نمودند و آماده سفر برای اجرای طرح با شروع سال تحصیلی جدید شدیم.

 

وی هدف از این طرح را کمک به کودکان مناطق دورافتاده و محروم جهت آمادگی برای سال جدید تحصیلی اعلام کرد و گفت: لبخندی که بر لب کودکان این مناطق هنگام تحویل لوازم التحریر حک می شود نمایانگر اجرای موفقیت آمیز این طرح است که امیدواریم با این طرح حس نودوستی را در ضمیر ناخوداگاه کودکان زنده کنیم. طرح ارمغان مهر کماکان ادامه دارد.

 

۴۲۵۶۲۱۳۲۹_۱۴۱۷۴۶_۱۸۰۸۷۹۰۹۱۲۷۵۰۷۰۴۲۱۲۹ ۴۲۶۱۰۸۶۶۵_۱۰۸۵۶۲_۲۷۹۸۷۲۳۸۸۰۲۴۳۲۳۱۱۷۰ ۴۲۶۱۱۷۶۰۴_۱۰۸۰۸۸_۹۴۶۸۱۹۸۴۹۰۹۱۴۰۱۲۶۳۴ ۴۲۶۲۱۲۴۷۵_۱۰۸۰۹۲_۷۶۱۷۱۷۲۵۷۱۸۴۵۷۸۹۳۵۰ ۴۲۶۲۱۶۶۱۵_۱۰۸۲۵۲_۲۴۵۳۴۷۹۵۷۵۵۸۹۱۰۳۰۴۸ ۴۲۶۳۱۴۳۹۱_۴۶۳۸۰_۱۶۶۲۵۸۰۸۷۴۰۴۲۴۱۳۹۳۲ ۴۲۶۳۲۴۸۳۳_۱۰۶۹۶۸_۸۸۳۳۹۴۱۲۶۰۶۵۴۶۳۳۷۴۷ ۴۲۶۳۳۲۲۷۳_۳۸۱۱۳_۳۶۴۰۰۳۵۹۹۷۰۰۰۸۷۹۲۰۷

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب