تجمع کارگران فولاد آذربایجان میانه در مقابل کارخانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا ، تعداد ۴۰ نفر از کارکنان و کارگران کارخانه فولاد آذربایجان صبح امروز به هنگام مراجعت به کارخانه با در های بسته این مجتمع مواجه شدند .

گفتنی است بعد از واگذاری کارخانه فولاد آذربایجان به بخش خصوصی ، نگرانی هایی از سوی کارکنان و کارگران این مجموعه در خصوص تعدیل نیروها به چشم می خورد که سرانجام با توافقات منعقد میان خریداران این مجموعه با اعضای شورای تامین شهرستان ، قرار شد تا هیچ یک از پرسنل این مجموعه از کار ، بیکار نشوند .

در هفته های جاری تعداد ۴۰ نفر از این افراد با طرح این موضوع که از سوی گردانندگان مجموعه فولاد به انجام مجدد آزمایشات صنعتی ارجاع داده شده اند ، این موضوع را غیر منطقی و بهانه ای برای برکناری از کار قلمداد کردند که امروز با ممانعت از وردشان به مجموعه این مسئله قطعی تر شد .

در حال حاضر ۲۴۱ نفر کارکنان رسمی و ۳۳۰ نفر کارگران شرکت های پیمانکاری که بصورت مستقیم با  مجموعه فولاد همکاری دارند  که بر اساس تعهدنامه خریداران جدید این مجتمع، به هیچ عنوان حق ندارند فردی از کارگران و کارکنان سابق را اخراج کنند.

 

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

یک نظر

  1. سلام چرا باید همیشه یک سری لقمه توی خون کارگران بزنند وبخورن والا ما هم بنحوی با کارگر سر و کار دارم و از اینکه شانه‌های کارگران را پلی برای ترقی خود کنم شرم دارم به این دوستان بگویید شاید توی این چرخه طبیعت شما کارگر میشدید آیا این رفتار ظالمانه را می‌پسندید خدا به دادتون برسه این دنیا محل گذر است توبه کنید تا زمان دارید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *