۰
 
کد مطلب: 95563 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
مبارزه با انحرافات از بزرگترین شاهکارهای ائمه اطهار است
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در آیین گرامیداشت سالروز شهادت امام جواد(ع)، تلاشهای ایشان در مبارزه با انحرافات را متذکر شد و گفت: مبارزه با انحرافات از بزرگترین شاهکارهای ائمه اطهار است

حجت الاسلام حسن امیرنژاد اظهار داشت: مبارزه با منحرفان اهل حدیث، واقفی ها، زندیه ها و غُلات، بخش اعظمی از عمر شریف حضرت امام محمدتقی(ع) را به خود اختصاص داد.
وی افزود: امام جواد(ع) جوانترین ائمه می باشد و با تولد پرخیر و برکت خود به شبهات و شک شیعیان نسبت به آینده امامت، پایان داد و امامتش را مثل برخی از پیامبران الهی همچون عیسی، یحیی و سلیمان(ع) در کودکی آغاز کرد.
حجت الاسلام امیرنژاد با اشاره به حدیثی از ایشان، تواضع و فروتنی را زینت علم، ادب را زینت عقل و موقعیت شناسی را مانع انحراف دانست و افزود: علم بی تواضع و عقل بی ادب، ابتر است و هرکس موقعیتش را نشناسد در تلاطم امواج بی هدف، گرفتار جریانات و احزاب منحرف شده و در گرداب فلاکت غرق خواهد شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، موقعیت شناسی را شناخت ولیّ زمان و پیروی از ایشان معنا کرد و تصریح کرد: انحراف از مسیر ولایت، انحراف از مسیر الهی است و موجب شقاوت و گمراهی می شود.
وی با اشاره به حوادث اخیر و جریان محاکمه سه جوان متجاوز و شیاد، و موسوی مجد به عنوان جاسوس آمریکا و صهیونیسم، گفت: اینها جنایتکارانی با ظاهری فریبنده هستند و دشمن در تلاش است تا با عوامفریبی و اغفال افکار عمومی مانع از اعدام جاسوسانش در کشورمان شود و متاسفانه عده ای از سلبریتی ها و ساده لوحان نیز خواسته یا ناخواسته، آب در آسیاب دشمن ریخته و اهداف آنان را محقق می سازند.
حجت الاسلام امیرنژاد با اشاره به بخشی از جنایتهایی که آن جوانان و مجد مرتکب شده اند، متذکر شد: اگر بصیرت داشته باشیم و پیرو خط رهبری باشیم، نباید فریب شایعات در فضای مجازی را بخوریم بلکه باید خواهان مجازات شدید این فتنه گران و متجاوزین باشیم.
آیین گرامیداشت سالروز شهادت امام جواد(ع) با شرکت کارکنان رسمی و وظیفه و جمعی از بسیجیان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب