۰
 
کد مطلب: 82328 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
اگر جوانان سپاه و بسیج نبود، اکنون خبری از انقلاب نبود
 
 
امام جمعه شهرستان میانه در جمع بسیجیان گردانهای بیت المقدس با اشاره به نقش سپاه و بسیج در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، گفت: اگر این جوانان سپاه و بسیج نبودند، معلوم نبود چه بر سر انقلاب پیش می آمد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام عبدالله محمّدی با حضور در جمع بسیجیان شرکت کننده در اردوی ۳ روزه عملی دوره ۴۵ روزه تکمیلی بسیج میانه، اظهار داشت: امروز جوانان ما راه همان جوانان اول انقلاب را طی می کنند.

 

 

   وی با اشاره به دلیرمردی های مدافعان حرم، آنان را الگوی عملی و اسوه برای جوانان کشور دانست و گفت: هر قدر با بصیرت، هوشیاری و اطاعت از ولی فقیه زمان پیش برویم، آسیب ها و تهدیدات انقلاب کمتر شده و حرکت انقلاب با تمام ثبات ادامه خواهد داشت.

 

 

 

    امام جمعه میانه بر لزوم هوشیاری و بصیرت در همه برهه های زمانی تاکید کرد و افزود: خیلی از خواص بودند که در طول تاریخ به خاطر بی بصیرتی، راه انحراف را گرفته و از ولایت جدا شده اند.

 

 

 

   حجت الاسلام محمّدی با اشاره به کودتاها و تلاشهای دشمن برای براندازی انقلاب اسلامی، حرکت رو به جلو و قدرتمند انقلاب را به برکت خون شهدا، حاکمان عادل و ولایت فقیه جامع الشایط دانست و اظهار داشت: کشور ما به برکت وجود جوانان متعهد و انقلابی و اعتماد به آنان، بر تمامی مشکلاتش فایق آمده و از امنیت کامل برخودار است.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب