۰
 
با حضور مسئول انجمن های سازمان بسیج هنرمندان کشور/

رونمایی از پوستر چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان میانه

کد مطلب: 66786 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
رونمایی از پوستر چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان میانه
 
 
با حضور نصیر بیگی مسئول انجمن های سازمان بسیج هنرمندان کشور و دکتر محمدپور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از پوستر چهارمین جشنواره استانی افلاکیان رونمایی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، محمدپور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این مراسم از بسیج به عنوان مفهومی ماندگار در تاریخ و فرهنگ ملت ایران نام برد و افزود هنرمندان ما برای خلق آثار هنری فاخر می توانند از نمادهای عینی و انسان های وارسته واقعه سترگ دفاع مقدس الهام بگیرند و نیازی به اسطوره سازی و شخصیت پردازی ندارند چرا که وقایع متعدد ارزش مدارانه و انسان سازی که دراین دوران اتفاق افتاده، ذهن نخبگان را به خود معطوف ساخته است و هر صحنه از این حماسه عظیم می تواند دستمایه هنرمندان برای تولید آثاری فاخر باشد.

 


نصیربیگی مسئول انجمن های سازمان بسیج هنرمندان کشور در این نشست با بیان تاثیر این جشنواره ها در موقعیت حساس فرهنگی کنونی بر استفاده از ظرفیت بالای انجمن های سازمان بسیج هنرمندان در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری تاکید و کانونهای سازمان را به پرهیز از اجرای برنامه های جزیره ای ، سفارش نمودند.

 


در پایان عبداللهی دبیر چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان توضیحاتی درباره اهداف و زمان اجرای جشنواره بیان نموده وخواستار مشارکت همه شهرستانهای تابعه در این جریان سازی فرهنگی شدند.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب