بزرگترین پیام شهدا، وحدت حول ولایت برای خدمت به مردم است

رحیم نوعی اقدم با بیان اینکه شهدا نیازی به عزادار، تسلی گو، مراسم و سخنرانی ندارند، اظهار داشت: شهدا پیرو می خواهند و اگر برپا کنندگان و شرکت کنندگان چنین مجالسی، پیام آن را دریافت نکنند، ارزش و اعتبار آن بیشتر از یک ساعت نخواهد بود.
وی پیام شهدا را وحدت حول ولایت، وحدت حول محور مقاومت، وحدت در تعیین سرنوشت کشور و وحدت برای نوکری ملت دانست و تصریح کرد: تقسیم بندی کشور به جناح چپ و راست و … دیکته ای از سوی دشمن است و اگر قرار است د. کشور تقسیم بندی سیاسی باشد، آن چیزی جز انقلابی و غیرانقلابی نیست.
این فرمانده جبهه مقاومت و دوران دفاع مقدس ضمن تبریک روز جمهوری اسلامی، خود را نوکر مردم معرفی کرد و با بیان اینکه امام و رهبر، ما پاسداران را برای نوکری مردم تربیت کرده اند، افزود: اولین و مهمترین چیز در جمهوری اسلامی، مردم به عنوان ولی نعمت نظام و انقلاب هستند و هرکس در برنامه ریزی و مدیریت این نظام مسئولیتی اگر دارد، باید خود را نوکر مردم تلقی کند.
سردار نوعی اقدم با اشاره به اوضاع اقتصادی و سیاسی کشور، ایستادن در صفوف خرید مرغ و … را خارج از شئون ملت ایران دانست و متذکر شد: اینها مشکلی نیست که رهبر، قوه قضائیه یا سپاه بخواهند آن را درست کنند، بلکه خود مردم باید با دقت در انتخاب خود، این تغییر را در اوضاع کشور بوجود آورند.
وی با بیان اینکه امثال شهید گلمحمدی همیشه به دنبال خدمت به مردم و در جستجوی خدا بودند و تمام توان خود را بکار گرفت تا مادری را از چشم انتظاری نجات دهد، یادآور شد: امروز هرچه داریم از شهداست و همه با تمام عزت، قدرت، سرمایه و موجودیت، مدیون خون شهداییم و در برابر آنان تکلیف و وظیفه ای سنگین برگردن داریم.
آیین گرامیداشت چهلمین روز شهادت شهید علیرضا گلمحمدی با مداحی و شعرخوانی استاد کلامی زنجانی و حسین ابوالقاسم زاده در مزار شهدای میانه برگزار شد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *