خانه های بازسازی شده زهرا و ریحانه به خانواده هایشان تحویل گردید

عابدین خرم محرومیت زدایی و کمک به محرومین را یکی از خواسته های رهبری و وظایف سپاه عنوان کرد و افزود: از اهداف مهم نظام جمهوری اسلامی، رسیدگی به محرومین و مناطق دورافتاده و کم برخوردار است و این همان چیزی است که رهبر فرزانه انقلاب همواره بر آن تاکید کرده اند.
وی با تقدیر از خیرین خصوصا شرکت های هواپیمایی آتا و ایرتور که برای ساخت خانه های ریحانه و زهرا، ۲ میلیارد ریال مشارکت داشته اند، اظهار داشت: ما قول داده بودیم خانه های این متوفیان را از نو بسازیم و به قولمان عمل کردیم و علاوه بر ساخت خانه، برخی از اثاثیه و اقلام ضروری این خانه ها نیز تهیه و تامین شد.
فرمانده سپاه عاشورا از آغاز قریب الوقوع پروژه های جدید توسط گروه های جهادی بسیج و خیرین در این مناطق خبر داد و گفت: طرح ساخت ۱۳۰ واحد برای مددجویان تحت پوشش کمیته امدادی که خانه های خود را در زلزله پارسال از دست داده اند، در دستور کار قرار گرفته است و انشاء الله تا پایان سال ۹۹ تحویل خواهد شد.
زهرا عابدی و ریحانه قربانی دو نوجوان پرپر شده در زیر آوار زلزله سال گذشته ورنکش بودند که به همت سپاه و با مشارکت خیرین، خانه هایی به متراژ ۸۵ متر توسط گروه های جهادی میانه و بسیج دانشجویی جلفا برای خانواده های آنان ساخته شد تا مرحمی با شد بر گوشه ای از آلام این خانواده های دردمند.

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *