هر چه برای این مردم خدمت شود باز هم کم است

عابدین خرم با اشاره به تلاشهای صورت گرفته توسط قرارگاه های سپاه با همکاری ادارات، نهادها، سازمانها و ارگانهای مختلف دولتی و غیردولتی، وحدت و یکدلی را رمز پیشرفت کار و حل مشکلات عنوان کرد و اظهار داشت: تلاشهای بسیاری در این مناطق شده و برخی از مشکلات حل شده است ولی هنوز بسیاری از مشکلات باقی است و باید مسئولین مجدانه و با تلاشی مضاعف در رفع مشکلات این مردم تسریع کنند.
وی مردم میانه را مردمی خونگرم، مودب و اجتماعی معرفی کرد و گفت: زلزله خرابی های بسیاری به جا گذاشته بود و مردم زلزله زده علاوه بر آلام ناشی از این خرابی ها، داغدار از دست رفتن عزیزانشان نیز بودند، اما با وجود تمامی این فشارهای روحی و روانی، با نجابت و بزرگواری، صبوری کرده و این مصیبت را تحمل می کردند.
فرمانده سپاه عاشورا با تقدیر از تلاشهای ریش سفیدان و خیرین در رفع آلام زلزله زدگان، یادآور شد: اینها کسانی بودند که پروانه وار به دور این مردم مصیبت زده می چرخیدند و آنان را تسکین می دادند و این فرهنگ، جای تقدیر دارد.
سردار خرم با اشاره به خدمات انجام شده توسط بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی، قرارگاه خاتم و قرارگاه محرومیت زدایی، و دیگر اقشار بسیج و سپاه، اظهار داشت: سپاه و بسیج بدون هیچ چشمداشتی از ابتدای این حادثه، حضوری فعال داشته، کارهای بزرگی انجام داده و تا حد توان این فعالیت ها را تا رفع تمامی مشکلات ادامه خواهد داد.
وی با کلنگ زنی پروژه بازسازی مسجد صاحب الزمان(عج)، مساجد را ملجا و پناهگاه امن و محلی برای رفع مشکلات مردم عنوان و خاطر نشان کرد: به همت و یاری اهالی، خیرین و بسیجیان، این مسجد خیلی زود و بهتر از قبل، ساخته شده و تحویل مردم ورنکش خواهد شد.

همچنین ببینید

تراکتور دوباره به تقسیم امتیازات رضایت داد/ نه به آن شوری شور، نه به این بی‌نمکی!

تیم فوتبال تراکتور امشب در دومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *