۰
 
کد مطلب: 95446 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 خرداد 1399 ساعت 10:16
اتحاد ما در بحث کرونا، تلاشهای دشمن را بی نتیجه گذاشت
 
 
امام جمعه میانه در دیدار با کارکنان سپاه میانه، گفت: اتحاد ما در بحث کرونا، تلاشهای دشمن را بی نتیجه گذاشت.

حجت الاسلام عبداله محمدی با بیان اینکه همت جمعی تمامی نیروها تحت لوای ولایت، تداعی گر دوران دفاع مقدس بود، اظهار داشت: اختلاف موجب بی اعتمادی و نفوذ دشمن می شود. در اجرای رزمایش کرونا هر گروهی گوشه ای از کار را عهده دار شد و ما نتیجه این اتحاد را بوضوح دیدیم.
وی ضمن قدردانی از زحمات سپاه و بسیج و دیگر ارگانها که نهایت تلاش خود را در زمینه مقابله با کرونا بکار گرفتند، تصریح کرد: بیماری کرونا فرصت بسیار خوبی برای دشمن بود تا با سنگ اندازی ها، شبهه افکنی ها و نارضایتی ها، اذهان عمومی را نسبت به نظام، بدبین و از انقلاب مایوس کند و به بهانه های مختلف و با همه ظرفیت به میدان آمد ولی ورود تمام عیار سپاه به صحنه مقابله با کرونا، تمامی فعالیتهای تبلیغی و ضدفرهنگی آنان را ناکام گذاشت.
خطیب جمعه میانه تهیه و توزیع هزاران بسته غذایی، هزاران پرس غذا و ده ها میلیون وجه نقد در بین افراد زیان دیده از کرونا در مدت زمانی بسیار اندک را یک پیروزی بزرگ توصیف کرد و از آن به عنوان یک کار سازماندهی شده و ارزشمند یاد کرد.
حجت الاسلام محمدی فراهم شدن بانک جامع اطلاعات، آمار و ارقام افراد ضعیف و مستضعف جامعه را از دیگر دستاوردهای رزمایش مواسات و همدلی برشمرد و بر لزوم حفظ و استفاده از این آمار و اطلاعات در رسیدگی به اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه در دوره های زمانی آتی تاکید کرد.
وی با اشاره به اجرای ضعیف عدالت در جامعه بر ضرورت مطالبه گری عمومی نسبت به رفع تبعیض ها و اختلافات طبقاتی تاکید کرد و افزود: انقلاب اسلامی ثمرات و دستاوردهای بی شماری داشته است ولی در بحث عدالت هنوز ضعفهای بسیاری داریم که باید با تلاش همه جانبه قوه قضائیه و دیگر دستگاه های مربوطه و با مطالبه گری مردم، شرایط برخورداری یکسان آحاد ملت از امکانات کشور فراهم گردد.
جمعی از مسئولین و کارکنان سپاه میانه به همراه مسئولینی از نیروی انتظامی و اطلاعات شهرستان با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب