راه و هدف شهدا همواره زنده است

به گزارس پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد شهدا را چشم و چراغ ملت، سند افتخار کشور و نعمت و تحفه ای الهی دانست و افزود: هر ملت و مملکتی که فرهنگ شهادت داشته باشد هرگز زیر بار ظلم و استکبار نمی رود و آزادی و آبادانی در آنجا جریان خواهد داشت.

   وی اقتدار، هویت و بیداری مسلمانان را به برکت خون شهدا دانست و تصریح کرد: به برکت وجود این شهداست که استکبار جهانی، لحظه به لحظه سیلی خورده و عقب نشینی می کند.

   فرمانده سپاه میانه نیز در این مراسم تلاش و پشتکار را مطالبه اصلی شهدا در مقطع زمانی کنونی عنوان کرد و گفت: این شهدایند که جامعه ما را سر پا نگه داشته اند و هر زمان جامعه با توطئه ای روبروست، مدد رسان ما بوده اند و ما باید همچون عبداللهی ها تلاشگر و خستگی ناپذیر باشیم تا عبد الهی گردیم.

   حسین محمدی تصریح کرد: شهدا در عصر حیات جسمانی خود خون خود را نثار کرده و با آن ریشه های انقلاب را آبیاری کرده اند و اکنون نیز به برکت حیات معنویشان، انفاس قدسیه آنان چراغ هدایت جامعه شده و راه را بر ما ترسیم می کنند.

   وی با اشاره به اجرای باشکوه مرحله نهایی و حضور صدها هزار نفری بسیجیان در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله، گفت: ترامپ و امثال ترامپ با دیدن این صحنه های حضور، لرزه بر جانشان می افتد و از قدرت و اقتدار بسیجیان می هراسند.

   محمدی افزود: دشمن از این حضور و این لبیک گویی به رهبری می ترسد نه از توان موشکی، تسلیحات و قدرت نظامی مان.

   کارکنان سپاه میانه با قرائت زیارت عاشورا، مداحی، روضه خوانی و سینه زنی، با شهید سلطانعلی عبداللهی نیک آبادی وداع کردند.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *