۷ تن انواع مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد/مرزبان ربوده شده زنده است

به گزارش میانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار داشت: در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۷ تن انواع مواد مخدر و تعدادی سلاح و مهمات سنگین و نیمه سنگین از قاچاقچیان مسلح در استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

۷ تن انواع مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد/مرزبان ربوده شده زنده است

وی با اشاره به دستگیری ۵ قاچاقچی سابقه دار و همچنین توقیف ۴ دستگاه خودرو در این رابطه از قاچاقچیان مسلح افزود: این میزان کشفیات طی ۲ عملیات جداگانه ماموران جان بر کف نیروی انتظامی در جنوب شرق کشور محقق شده است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: متاسفانه گروه‌های مافیایی قاچاق مواد مخدر برای رسیدن به اهداف خودشان از هر وسیله‌ای از جمله سلاح‌های سبک و سنگین استفاده می‌کنند که با رصد اطلاعاتی و هوشیاری ماموران انتظامی سیستان و بلوچستان در این دو عملیات از ورود ۷تن انواع مواد مخدر به استان و عمق کشور جلوگیری شد.

۷ تن انواع مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد/مرزبان ربوده شده زنده است

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص مرزبان ربوده شده مرزبانی سیستان و بلوچستان نیز گفت:«سعید براتی» سالم است و مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی پیگیر آزادی این مرزبان هستند.

وی با اشاره به اینکه در سفر به استان سیستان و بلوچستان از پاسگاه‌ها و هنگ‌های مرزی بازدید می‌کند، گفت: شب گذشته در دیدار با عشایر و طوایف شهرستان میرجاوه از نزدیک از ظرفیت‌های مرزی این خطه بازدید به عمل آمد.

۷ تن انواع مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد/مرزبان ربوده شده زنده است

سردار اشتری با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های پلیس و مرزبانی سیستان و بلوچستان، خاطر نشان کرد: خوشبختانه مرز‌های این استان در وضعیت ایده آلی قرار دارند و به زودی تجهیزات جدیدی در اختیار استان قرار می‌گیرد که به کنترل دقیق‌تر مرز‌ها و اجرای بهتر ماموریت‌های پلیس کمک می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین در این سفر طی جلسه‌ای نیاز‌ها و مشکلاتی که در حین ماموریت‌ها ماموران پلیس با آن‌ها درگیر هستند مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید سردار اشتری از منطقه مرزی میرجاوه و پاسگاه مرزی چاهلشکر

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از منطقه مرزی میرجاوه و پاسگاه مرزی چاهلشکر گفت:مرزبانان، سربازان اصلی مقام معظم رهبری هستند و ضرورت اهتمام مسئولان برای رفع مشکلات مرزی و مرزنشینان در دستور کار قرار دارد.

۷ تن انواع مواد مخدر در جنوب شرق کشور کشف شد/مرزبان ربوده شده زنده است

وی با اشاره به رشد خوب اقدامات انجام شده برای انسداد مرز‌ها و کافی نبودن آن آفزود:برای ما افتخاری بس غرورآفرین است که ۴ نفر از نیرو‌های توانمند مرزی در مقابل ده‌ها تروریست مقاومت می‌کنند و اجازه تعدی به آن‌ها نمی‌دهند.

وی ادامه داد:تمام تلاش ناجا برای رفع کمبود‌ها در مرز است و دستگاه‌ها بایستی همکاری و مساعدت لازم را برای رفع مشکلات مرزی و مرزنشینان داشته باشند.
همچنین در این بازدید  میل ۸۹ مرزی به نام شهید وحید حسین زاده مزین شد.

همچنین ببینید

تراکتور دوباره به تقسیم امتیازات رضایت داد/ نه به آن شوری شور، نه به این بی‌نمکی!

تیم فوتبال تراکتور امشب در دومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *