۰
 
زمان بندی نامناسب در حفاری‌های شهرک اندیشه میانه/

وقتی اداره آب و فاضلاب شهر میانه، وقت پیدا نمی کند + عکس

کد مطلب: 7223 |
 
تاریخ انتشار : شنبه 20 دی 1393 ساعت 04:52
وقتی اداره آب و فاضلاب شهر میانه، وقت پیدا نمی کند + عکس
 
 
اجرای طرح فاضلاب در شهرک اندیشه شهر میانه مدتی‌ست در حال انجام است که زمان بندی نامناسب در اجرای پروژه، نارضایتی هایی را در بین مردم را به وجود آورده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، پروژه  آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهرک اندیشه میانه از سال ۱۳۹۰ با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال آغاز و بنا به گفته پورجب  مدیر عامل آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی قرار است تا سال ۱۳۹۵ به پایان برسد . 

فرای مد نظر قرار دادن مشکلات زیر ساختی و رعایت نکردن اصول شهرک سازی و نادیده گرفتن آینده گسترش بافت شهری ، پروژه فاضلاب شهرک اندیشه شهر میانه نیز در این سالها بصورت  که فاز به فاز در نقاط مختلف در حال اجراست و اجرای اخیر این طرح که با عدم مدیریت صحیح در مبحث زمانی و فرا رسیدن فصل سرما و آغاز بارش رحمت الهی،  مشکلات عدیده‌ای را برای مردم این شهرک ایجاد کرده است.


حفاری های انجام گرفته در خیابان های اصلی و فرعی باعث شده است آب و لجن وارد خیابان‌ها و کوچه‌ها شده و زندگی و تردد مردم را با مشکل  مواجه کند . متاسفانه در حال حاضر وسایط نقیله نیز بدون مشاهده هیچ گونه علائم رانندگی از طرف دیگر خیابان استفاده می کنند که احتمال بروز تصادفات را بالا برده است و در این میان هیچ نظارت جدی و اصولی  در اجرای این پروژه نمی‌بینیم.

گفتنی است در این شهرک قریب به ۱۰ هزار نفر به سر می برند که یکی از مشکلات اساسی آنها مساله فاضلاب شهرک می باشد که با اجرای درست و در زمان مناسب این طرح شاهد رفع مشکل اساسی ساکنین شهرک اندیشه خواهیم بود.

 

IMG_0577

IMG_0579

IMG_0582

IMG_0584

IMG_0596

IMG_0597

IMG_0600

IMG_0616

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب