فتح مکه، یکبار دیگر باید اتفاق بیفتد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، دولتی که اکنون در ریاض بر سر کار است؛ یک رژیم جنگ طلب و حشی است که راهبرد سنی ـ عربی علیه ایران را در پیش گرفته که سعی دارد سایر کشورهای عربی را در ستیز با کشورمان، با خود همراه سازد.

عربستانی که وهابیت را بوجود آورده است و اکنون در دانشگاههای مکه و مدینه نیروهای داعش و القاعده را تربیت می کند؛ در واقع به پایگاه افراطی گری در دنیای اسلام تبدیل شده است.

همین خوی وحشی گری و تفکر افراطی  آل سعود، موجب کشته شدن انسان های مظلوم و بی گناه در منطقه شده است. عربستان باحمایت های همه جانبه از گروه های تکفیری تروریستی در سوریه و عراق، جنگ های خانمان سوزی به راه انداخته و یک ونیم سال است که سر این فتنه گری، یعنی آل سعود، خود شخصاً وارد میدان شده و دست به کشتار بی رحمانه مردم یمن می زند.

اینهایی که خود را مدعی دین داری و خادم الحرمین قلمداد می کنند، مردم مردم بی دفاع یمن را با شدیدترین بمباران ها می کشند و سرزمین نشان را ویران می کنند که این جنایت های هولناک با هیچ یک از ارزش های انسانی سازگار نیست، بلکه محکوم و غیر قابل بخشش است. آل سعود در واقع نه در خدمت حرمین الشریفین؛ بلکه در خدمت کاخ سفید و صهیونیسم است و هر آنچه این کشورهای مستکبر فرمان دهند، در منطقه اجرایی می کنند.

آل سعود طی هشتاد سال گذشته، مأموریتهای محوله از طرف استکبار جهانی را به خوبی انجام داده و منافع سرمایه داری غرب را با ایجاد و دامن زدن به تفرقه دائمی بین مسلمین، به بهانه های مذهبی، تحریف اسلام، بدعت و تغییر ارزش ها و مفاهیم اسلامی مدیریت کرده و از موجودیت رژیم غاصب صهیونیستی با تمام توان دفاع نموده و نوکریش را به اثبات رسانده است.

عربستان سعودی کشوری است که بطور دائم در تلاش بوده تا ملت های مسلمان را از انقلاب و قیام علیه استبداد و استکبار باز دارد و این همان علت اصلی روی کار آمدن و ماندن سعودی ها از ابتدا تاکنون می باشد و آل سعود بزرگترین مانع بر سر راه وحدت و عزت مسلمین بوده است.

اما؛ آنچه عربستان را بیش از پیش عصبانی تر کرده و بافته های خیالی شان را پنبه نموده است، پیشروی روزافزون جبهه مقاومت در سوریه و عراق و تبدیل شدن انصارالله به یک افتخار بزرگ و فریاد جهادی مظلومان در یمن، که یک سد مقاومت مردمی در برابر توطئه بزرگ آمریکائی، صهیونیستی، وهابی و تکفیری در منطقه است.

عربستان که سودای ام القراء شدن در جهان اسلام را در سر دارد و به همین خاطر از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت استفاده می کند و در این راستا با تمام دشمنان ایران همکاری می کند و کلیه اقداماتش در خدمت سیاست های راهبردی آمریکا در منطقه و خوش خدمتی به رژیم کودک کش صهیونیستی است؛ اکنون در باتلاق یمن گرفتار شده و پیروزی های چشمگیر جبهه مقاومت و شکست های پیاپی تکفیری ها در سوریه و عراق، سردمداران آل سعود را به شدت خشمگین کرده است.

حال مسلمانان جهان بایستی به خود آیند و مکه ای که دوباره به دست مشرکین سفیانی افتاده را بار دیگر فتح کنند و خانه خدا که در اشغال لات، هبل و عزْا درآمده، بت شکنی شود و حجاز و جزیره حرمین شریفین یکبار دیگر به دست مسلمین آزاد شود.

اکنون، منتظر ضجه مقامات دربار سعودی در غوغای بر آمده از جشن پیروزی ملت مظلوم یمن، جبهه مقاومت اسلامی در سوریه و عراق هستیم، بدون شک تا آن لحظه زیبا و پرشکوه زمان اندکی باقی مانده است.

 

 

نگارنده: قربان امینی

انتهای پیام/

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *