برگزاری مراسم روز نسیم مهر در انجمن حمایت از زندانیان میانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، به مناسبت روز نسیم مهر، روز حمایت از خانواده های زندانیان مراسمی با حضور رئیس زندان، معاون کمیته امداد امام (ره)، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان و خانواده های مددجویان در محل انجمن حمایت از زندانیان میانه برگزار شد. 

حسینی، مدیر عامل انجمن حمایت از  زندانیان میانه در این مراسم ضمن تقدیرو تشکر از  کلیه حضار و با آرزوی عنایت توفیقات الهی در سال جدید برای حاضرین و بازگشت سعادتمندانه به آغوش جامعه و خانواده برای زندانیان، اظهار داشت: بهترین دعای این لحظات، استغاثه تغییر و تحول توام با سعادت دنیوی و اخروی از درگاه خداوند متعال است که اگر کسی با دلی پاک و صادق از درگاه ایزد منان خواستار تحول بنیادین در رفتار و اخلاق و کردار خود باشد ، حتماً خداوند باری تعالی با عنایتی ویژه رحمتی خواهند فرمود.

وی نسبت به تشریح مناسبت این روز بزرگ برای خانواده های زندانیان پرداخت و اظهار داشت : با عنایت به اینکه همسران شما در جامعه مرتکب جرم شده و خلاف قانون عمل نموده اند ولی دولت جمهوری اسلامی ایران با رافت و مهربانی با زندانیان و خانواده های آنان برخورد می نماید که نامگذاری این روز بزرگ توسط ریاست جمهوری دلیل موکد بر این امر می باشد .

وی افزود : انتظاری که از همسران و خانواده های زندانیان می رود این است که نسبت به تربیت صحیح فرزندان در برخورد با مشکلات و ناملایمات زندگی کوشا باشند.

 سلیمانی رئیس زندان میانه نیز ضمن تبریک روز نسیم مهرگفت: از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این است که به خانواده و اصول خانواده اهمیت بسزائی داده می شود تا شیرازه خانواده از هم پاشیده نشود.

وی افزود: انجمن حمایت از زندانیان به وجود آمده تا از بروز مشکلات مالی که باعث بزه در جامعه و گسسته شدن خانواده می شود، جلوگیری کند.

وی تاکید کرد: شما خانواده ها بعد از آزادی همسرانتان  از زندان مانع بازگشت دوباره آنان به زندان شوید زیرا در ایجاد تخلف تنها همسران شما مقصر نیستند .

وی افزود:  هر چه می توانید به خداوند نزدیک باشید و همیشه از درگاه الهی عاقبت بخیری را طلب کنید چرا که انسان  همیشه در معرض خطر بوده و هست و اگر از خداوند دور باشد به منجلاب گناه و خطا می افتد .

در این مراسم همچنین معاون کمیته امداد امام (ره) میانه نیز آمادگی این کمیته جهت اشتغال زائی و ارائه تسهیلات آسان برای خانواده های مددجویان و برگزاری کلاس های آموزشی بصورت کاملاً رایگان را اعلام نمود.

در پایان به کلیه خانواده های تحت پوشش سبد کالائی به ارزش سه میلیون ریال از سوی انجمن پرداخت گردید.

 

انتهای پیام/

 

 

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *