حذف قطار پردیس میانه – تهران در آستانه آغاز سفرهای نوروزی سال ۹۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، طبق اخبار رسیده از منابع آگاه قطار پردیس میانه – تهران یکی از قطار های مدل و برند کشور که از ۷ سال گذشته از سوی شرکت مسافر بری رجا به همشهریان میانه ای ارائه خدمات می داد بطور غیر منتظره ای آن هم در آستانه عید از چرخه و مسیر شهرستان میانه حذف شده است.

طبق اطلاعات کسب شده توسط خبرنگار میانا این قطار ۴ واگنه قابلیت حمل ۲۳۵ مسافر را با سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت را داشت.

این اقدام شرکت مسافربری رجا باعث خواهد شد تا حجم بسیاری از مسافرت ها بر روی جاده های نا امن و باریک شهرستان میانه انباشته شود و بدون شک نتیجه آن جز بالا رفتن تصادفات جاده ای نخواهد بود.

امیدواریم مسئولین شهرستان میانه اعم از فرماندار و نمایندگان هرچه سریع تر پیگیر این مسئله شوند و از حذف این قطار آن هم در آستانه سفرهای نوروزی سال ۹۵ جلوگیری کنند.

هر چند این برای اینگونه اقدام ها اندکی دیر شده است، بایستی گفت مردم میانه سالهاست در فصل مختلف سال از پایین بودن سطح خدمات و قطارها نارصایتی دارند که با این وجود نه تنها قطارهای جدید به ناوگان ریلی اضافه نشده بلکه همانگونه که گفته شده یکی از قطارهای نسبتاً رضایت بخش نیز از این چرخه حذف گردیده است.

 

انتهای پیام/

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

۲ نظر

  1. یک میانه ای مهاجر در تهران

    ما میخواهیم راه اهن میانه تهران برقی و سریع السیر بشه و با ۲۵۰ کیلومتر در ساعت بشه تا ۲ ساعت بریم میانه بعد همون ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت برداشته اند!! همین دیروز بود اخوندی اومده بود تبریز گفت میانه شهر مهمی هست چه زود فراموش شد فکر کنم فردا قطار بخار بجای همین دیزلی ها بگذارند با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت مسیر ۱۴ ساعته بریم روحانی مچکریم فقط به استانهای کویر نشین فارسها برس ۴۰ میلیون ایرانی ها دیگر به درک!!!

  2. سلام همشهریان میانه ای

    همه شهرها درحال پیشرفت هستش ولی افسوس میانه مظلومم همیشه رو به پس رفت. افسوس افسوس

     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *