بودجه سال ۹۵ شهرداری میانه ۳۰ میلیارد تومان خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، جلیل خرده فروش شهردار میانه با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سحرلر شبکه استانی سهند بیان اینکه بنده در نیمه دوم سال ۹۰ با بودجه ۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی تحویل گرفته ام و در حال حاضر بودجه سال ۹۵ با اعتبار ۳۰ میلیاردی تهیه و به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر رسیده است، افزود: اساس فعالیت های شهرداری در طی این سالها طرح زیربنایی بوده و در طی این مدت ۱۰ خیابان بازگشایی و در حال انجام است.

شهردار میانه با اشاره به این موضوع که در ۲۰ سال گذشته بحث بازگشایی خیابان ها تعطیل بوده است، اظهار داشت: سال آینده قسمت عظمی از کمربندی میانه با اعتبار ۵ میلیارد تومان بازگشایی خواهد شد.

وی از ایجاد و احداث ۳ پارک  شهری در سال ۹۵ خبر داد و افزود: در ۴ سال گذشته پارک بانوان برای اولین بار و پارک ساحلی  افتتاح شده است.

شهردار میانه بحث ورودی های سطح شهر را یکی از مشکلات اساسی شهر میانه از سالیان گذشته عنوان کرد و از بازسازی و احداث میادین ورودی ها در سالهای اخیر خبر داد.

وی از کلنگ زنی میدان ورودی اصلی شهر از سمت تهران با اعتبار ۳ میلیارد تومان و بهره برداری از آن در سال ۹۵ خبر داد.

خرده فروش بنای مدیریت شهرداری میانه را پروژه های زیر بنایی و اساسی عنوان کرد و افزود: امیدواریم میانه به عنوان دروازه آذربایجان بتواند ویترینی برازنده در مقابل تمامی هوطنان و همشهریان باشد.

وی از تدارک برنامه های مختلف فرهنگی و گردشگری برای همشریان و میهمانان نوروزی در شهر میانه از جمله برپایی تور میانه گردی و نظافت و پاکسازی شهر در آستانه عید و ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

 

خرده فروش شهردار میانه بودجه سال 95 برنامه سحرلرخرده فروش شهردار میانه بودجه سال 95 برنامه سحرلر

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *