مادر سه شهید دفاع مقدس: بدحجابی خانواده شهدا را می رنجاند

مادر شهیدان آذرآبادی حق می گوید: باید با مظاهر بی حجابی در جامعه برخورد شود.

به گزارش میانا به نقل از ائل پرس، آیت الله مجتهد شبستری، امام جمعه تبریز با حضور در منزل شهیدان آذرآبادی حق با پدر و مادر این سه شهید دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
یعقوب، محمد و رضا آذرآبادی حق سه برادری هستند که در مسابقه جهاد از هم نسلی های خود پیشی گرفتند و عند ربهم یرزقون شدند. گلزار داودی خلجان، مادری است که سه فرزند خود را با فراغ بال به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستاده است.
امروز و علی رغم سالهای زیادی که از پایان جنگ تحمیلی می گذرد این شیرزن چشم به راه بازگشت پیکر مطهر دو پسر خود مانده است و با آمدن هر کاروانی از پیکرهای پاک شهیدان تفحص شده به میهن این مادر شهیدان آذرآّبادی حق است که حسرت می خورد.
برخلاف تصور خیلی ها بانو داودی می گوید: پشیمان نیستم. حتی ناراحت هم نیستم چون که خود این سه شهید بزرگوار وصیت کرده اند که در فراغشان گریه نکنم.
این مادر بزرگوار سه شهید دفاع مقدس از روزهایی می گوید که پسرانش به جبهه های حق عازم می شدند و او به پوشیدن لباس رزم توسط پسرانش افتخار می کرده است.
اما بانو داودی یک گله هم دارد. وی می گوید: وضعیت حجاب در جامعه مناسب نیست.
مادر شهیدان آذرآبادی حق حضور افراد بی حجاب در سطح شهر را برای خانواده شهدا آزاردهنده می داند.
وی می گوید: اقشار مختلف از مردم به ما مراجعه می کنند و می گویند شما که خانواده شهید هستید و با مسئولین ارتباط دارید از آنها بخواهید که جلوی بی حجابی را بگیرند. اگرچه بارها این موضوع در نظام جمعه و تریبون های دیگر گفته شده است اما جا دارد که به نیروی انتظامی هم تذکر داده شود تا با مظاهر بدحجابی و بی عفتی در سطح شهر برخورد شود.
پدر این سه شهید بزرگوار دفاع مقدس هم از لزوم نظارت و ساماندهی فروشگاه های لباس می گوید و معتقد است نباید انواع و اقسام لباس های نامناسب در معرض دید و خرید جوانان که در سن حساس هستند قرار بگیرد.

همچنین ببینید

تنها سلاح مقابله با موانع نفوذ و فتنه، بصیرت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد بیرامی با اشاره به حوادث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *