اقتصادی
 

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 36 پمکا میانه:

مشکلات کشور با مسایل اقتصادی گره خورده است

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 36 پمکا میانه در نشستی با اعلام اینکه متاسفانه امروز شاهد بسیاری از رانت خواری ها و مفاسد اقتصادی در کشور هستیم که نیاز به ورود جدی قوای 3 گانه برای رفع این معضل می باشد، اظهار کرد: بسیاری از نارضایتی ها و مشکلات مردم ریشه در مسایل اقتصادی دارد.

 

امام جمعه میانه:

لزوم تبلیغات و معرفی تولیدات شهرستان میانه به همشهریان/بلندهمتی در اداره امور جامعه موجب پیشرفت و تعالی است

امام‌جمعه میانه با اشاره به اهمیت بلندهمتی در اداره امور جامعه به‌ویژه مسائل اقتصادی بر لزوم تبلیغات گسترده و معرفی تولیدات کارخانه‌های شهرستان میانه به همشهریان تأکید کرد.

 

دولت سیاست‌های ضد رکود اقتصادی را در دستور کار قرار دهد

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: کاهش قدرت خرید مردم از عوامل رکود اقتصادی در کشور است که نیاز است دولت سیاست های ضد رکود اقتصادی ژیگیری نماید.

 

روحانی در نشست مشترک هیأت‌های عالی‌رتبه ایران و اتریش:

روابط تهران- وین تنها اقتصادی نیست/ توافق هسته‌ای پایه اعتماد کامل بین دو طرف

رئیس‌جمهوری کشورمان با بیان این که توافق هسته‌ای ایران باید پایه‌ای برای ایجاد اعتماد کامل بین تهران - وین باشد، گفت: تا زمانی که طرف مقابل ایران به تعهدات خود در توافق هسته‌ای پایبند باشد، ما هم نسبت به آن پایبند خواهیم بود.

 

یادداشت اقتصادی

توپ جمع آوری گازهای همراه نفت در زمین وزارت نیرو

با وجود منافع قابل توجه مشارکت سرمایه گذاران بخش غیردولتی در طرح‌های استفاده از گازهای همراه نفت برای تولید برق موضع مقامات ارشد وزارت نیرو درباره قیمت خرید برق تولیدی این طرح ها و تناسب این قیمت با متوسط قیمت برق صادراتی، همچنان مبهم است.

 

فارس گزارش می‌دهد

وعده راه‌اندازی پست ۴۰۰کیلوولت فیروزکوه باز هم محقق نشد

پست 400.63 کیلوولت فیروزکوه که بی نظیرترین پروژه برق تهران محسوب می شود علی‌رغم وعده های داده شده برای راه‌اندازی تا ۱۵ آبان وارد مدار نشد.