۰
 
فرمانده سپاه میانه در جمع بسیجیان حوزه باقرالعلوم:

حفظ پوشش اسلامی بهترین اقدام یک زن در مقابله با تهدیدات دشمن است

کد مطلب: 95485 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲
حفظ پوشش اسلامی بهترین اقدام یک زن در مقابله با تهدیدات دشمن است
 
 
فرمانده سپاه میانه در جمع فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم، با تاکید بر نقش بازدارندگی حجاب، گفت: اکنون حفظ پوشش اسلامی بهترین اقدام یک زن در مقابله با تهدیدات دشمن است.

?حسین محمّدی حجاب را میراثی ارزشمند و یادگار گرانبهایی از حضرت زهرا، حضرت زینب و حضرت فاطمه معصومه(س) دانست و متذکر شد: حفظ حجاب هزینه دارد و ممکن است زخم زبانها اذیتمان کند اما سنگری پولادین در برابر دشمن ایجاد می کند و مانعی بزرگ برای رسیدن او به آرمانهای ضداسلامی و ضددینی می شود.

?وی از بسیجیان به عنوان سربازان بی ریا و بی جشمداشت ولایت، مایه امیدواری و چشم و چراغ حال و آینده کشور یاد کرد و آنان را به مطالعه بیش از پیش گذشته کشور و گام اول انقلاب توصیه کرد و افزود: مطالعه گذشته و تجربیات آن، حقانیت اسلام و انقلاب را بر ما آشکارتر کرده، ما را در شناخت و عمل به وظایفمان متعهدتر می کند و آغازی برای عملیاتی شدن هرچه بهتر گام دوم انقلاب خواهد شد.

?فرمانده سپاه میانه ضمن تبریک دهه کرامت، یکی از مصادیق مطالعه گذشته را مطالعه احوالات معصومین و سیره عملی آنان، حضرت زهرا، حضرت زینب، و حضرت معصومه(س) عنوان کرد و تصریح کرد: اینها بخش اعظمی از گذشته ماست و بخش دیگر آن، شهدا، رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدسند.

?محمدی با اشاره به عملکرد غیرقابل وصف کشور در مبارزه با بیماری کرونا و در مقابل، ناکارآمدی، ضعف و سردرگمی دولت های دیگر در این زمینه، اظهار داشت: بسیجیان نقش چشمگیری در مبارزه با این بیماری ایفا کردند، حتی بانوان روستاهای دورافتاده نیز با دوخت ماسک و تهیه اقلام بهداشتی یاریگر دولت در مقابله با شیوع این بیماری شدند و اینها همه تداعی گر وحدت و یکدلی مردم و مسئولین در دوران دفاع مقدس بود.

?وی در ادامه ضمن تبریک هفته قوه قضائیه، نقش این قوه در شناسایی و مبارزه با گروه های منحرف اوایل انقلاب نوپای اسلامی که خود را صاحبان انقلاب دانسته ولی خط فکرشان کلا با مسیر ترسیمی حضرت امام(ره) جدا بود را متذکر شده و افزود: شهید بهشتی و یارانش حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب دارند. آنان سربازان واقعی گام اول انقلاب بودند که با گمنامی زندگی کرده، هرگز به دنبال منافع شخصی نبوده و در روزهای سخت و سردرگم انقلاب، بدون عیب و نقص از اسلام و انقلاب حفاظت کردند.

?به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و هفته قوه قضائیه، جمعی از فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی باقرالعلوم میانه با فرمانده سپاه میانه و ریاست آموزش و پرورش دیدار کرده و با حضور در مزار شهدای زینبیه و ثارالله با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب