۰
 
فرمانده سپاه عاشورا در آیین کلنگ زنی مسجد صاحب الزمان(عج) ورنکش:

هر چه برای این مردم خدمت شود باز هم کم است

کد مطلب: 95461 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۳
هر چه برای این مردم خدمت شود باز هم کم است
 
 
فرمانده سپاه عاشورا در آیین کلنگ زنی مسجد صاحب الزمان(عج) ورنکش که در زلزله سال گذشته میانه تخریب شده بود، خطاب به مسئولین گفت: هر چه برای این مردم خدمت شود باز هم کم است.

عابدین خرم با اشاره به تلاشهای صورت گرفته توسط قرارگاه های سپاه با همکاری ادارات، نهادها، سازمانها و ارگانهای مختلف دولتی و غیردولتی، وحدت و یکدلی را رمز پیشرفت کار و حل مشکلات عنوان کرد و اظهار داشت: تلاشهای بسیاری در این مناطق شده و برخی از مشکلات حل شده است ولی هنوز بسیاری از مشکلات باقی است و باید مسئولین مجدانه و با تلاشی مضاعف در رفع مشکلات این مردم تسریع کنند.
وی مردم میانه را مردمی خونگرم، مودب و اجتماعی معرفی کرد و گفت: زلزله خرابی های بسیاری به جا گذاشته بود و مردم زلزله زده علاوه بر آلام ناشی از این خرابی ها، داغدار از دست رفتن عزیزانشان نیز بودند، اما با وجود تمامی این فشارهای روحی و روانی، با نجابت و بزرگواری، صبوری کرده و این مصیبت را تحمل می کردند.
فرمانده سپاه عاشورا با تقدیر از تلاشهای ریش سفیدان و خیرین در رفع آلام زلزله زدگان، یادآور شد: اینها کسانی بودند که پروانه وار به دور این مردم مصیبت زده می چرخیدند و آنان را تسکین می دادند و این فرهنگ، جای تقدیر دارد.
سردار خرم با اشاره به خدمات انجام شده توسط بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی، قرارگاه خاتم و قرارگاه محرومیت زدایی، و دیگر اقشار بسیج و سپاه، اظهار داشت: سپاه و بسیج بدون هیچ چشمداشتی از ابتدای این حادثه، حضوری فعال داشته، کارهای بزرگی انجام داده و تا حد توان این فعالیت ها را تا رفع تمامی مشکلات ادامه خواهد داد.
وی با کلنگ زنی پروژه بازسازی مسجد صاحب الزمان(عج)، مساجد را ملجا و پناهگاه امن و محلی برای رفع مشکلات مردم عنوان و خاطر نشان کرد: به همت و یاری اهالی، خیرین و بسیجیان، این مسجد خیلی زود و بهتر از قبل، ساخته شده و تحویل مردم ورنکش خواهد شد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب