۰
 
کد مطلب: 95455 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۵
کارکنان جهاد دوشادوش سپاه، در مسیر انقلاب و محرومیت زدایی حرکت کرده اند
 
 
فرمانده سپاه میانه در مراسم تجلیل از کارکنان جهاد کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، از خدمات خالصانه این نهاد از ابتدای انقلاب تا کنون یاد کرد و گفت: کارکنان جهاد دوشادوش سپاه، در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب و محرومیت زدایی حرکت کرده اند.

حسین محمّدی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی، با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با تفکری ارزشمند و معجزه آسا جهاد کشاورزی را بعد از سپاه به عنوان دومین نهاد انقلابی تاسیس کرد، خدمات و ماموریت های ارزشمند جهادگران جهاد سازندگی و جهاد کشاورزی از ابتدای انقلاب تا کنون در بخشهای مختلف مورد نیاز کشور را متذکر شده، از زحمات ارزشمند آنان قدردانی کرد و اظهار داشت: شما جهادگران، شبانه روز در خدمت نظام و کشور بوده و خواهید بود و این یک افتخاری ارزشمند است.
فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه جهادگران در طول ۴۱ سال گذشته همواره در جهت دفاع از انقلاب وارد میدان شده و همچون برادری مشفق در بیشتر مشکلات کشور در کنار سپاه بوده و انجام ماموریت کرده است، تصریح کرد: باید دستبوس این مهندسین و متخصصین بی ادعای جهادگر باشیم.
محمدی با تاکید بر ضرورت درس گرفتن از شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس، روحیه جهادی و انقلابی را ضرورت اصلی حل مشکلات کشور عنوان کرد و افزود: باید تفکرات اولیه انقلاب و روحیه جهادی به عنوان الگوی عملی نسل امروز معرفی شده و معیار حرکت آنان قرار گیرد و جوانان، دانش آموزان و دانشجویان ما باید مطالبه گر تربیت شوند تا بتوانیم گامهای بلند و موثری را در راستای رشد و ترقی کشور و رفع مشکلات برداریم.
وی با یادآوری اینکه کار برای خدا و حرکت در مسیر خدا و خدمت به خلق او، یاری و توجهات الهی را در پی دارد، ضرورت همفکری و هم افزایی بیش از پیش بسیج مهندسین کشاورزی با جهاد کشاورزی را متذکر شد و تاکید کرد: باید پیوند عمیق و دوستانه و تنگاتنگ جهاد و سپاه مستحکمتر شود و با یکدلی و وحدت در جهت انجام ماموریت های انقلاب و تحقق منویات رهبری گام برداریم.
به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، فرمانده و مسئولینی از سپاه میانه با مدیریت و مسئولینی از جهادکشاورزی دیدار کرده و از زحمات آنان تجلیل کردند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب