۰
 
کد مطلب: 95442 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
بسیج طلاب با حمایت های مادی و معنوی خود نقش مهمی در مقابله با کرونا داشتند
 
 
فرمانده سپاه میانه در دیدار با امام جمعه میانه، از مقابله با کرونا به عنوان یک حماسه آفرینی بزرگ یاد کرد و گفت: بسیج طلاب با حمایت های مادی و معنوی خود نقش مهمی در خلق این حماسه داشته اند.

حسین محمّدی ضمن قدر دانی از حمایت های شبانه روزی و بی دریغ امام جمعه میانه از برنامه های بسیج خصوصا از رزمایش کمک مومنانه، اظهار داشت: راهنمایی ها و حمایت های مادی و معنوی امام جمعه و طلاب بسیج در پیشبرد برنامه های مقابله با این بیماری بسیار مهم و موثر بود.
وی با اشاره به اینکه بسیج در هر مقطعی از زمان با ورود در حل مشکلات کشور، حماسه آفرینی می کند، تصریح کرد: در بحث مقابله با کرونا نیز ما از تمامی ظرفیت های بسیج و گروه های جهادی بهره گرفته و با راهنمایی ها و حمایت های روحانیون و خیرین، توانستیم گامهای بسیار بزرگی را در این راستا برداریم که تهیه و توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان یکی از این اقدامات موثر بوده است.
محمدی با اظهار امیدواری نسبت به کمرنگ شدن این بیماری و بهبود وضعیت شهرستان و در پی آن آغاز مجدد اجرای برنامه های دینی، مذهبی و مراسمات انقلابی و برنامه های بسیج، از امام جمعه خواست تا پس از سفید شدن وضعیت، به عنوان استادیار صالحین در فعال سازی و به روز رسانی حلقه های صالحین بسیج، با معاونت شجره طیبه صالحین سپاه همکاری نماید.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب