۰
 
فرمانده سپاه میانه در بیانیه روز قدس:

روز قدس نماد آزادیخواهی، وحدت و همدلی امت اسلامی است

کد مطلب: 95427 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲
روز قدس نماد آزادیخواهی، وحدت و همدلی امت اسلامی است
 
 
در بیانیه سپاه میانه بمناسبت روز قدس، آمده است: روز قدس نماد آزادیخواهی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت‌طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده‌خواهان عالم بکشند.

روز قدس نماد آزادیخواهی، وحدت و همدلی امت اسلامی است ۰۱-۰۳-۹۹

در بیانیه سپاه میانه بمناسبت روز قدس، آمده است: روز قدس نماد آزادیخواهی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت‌طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده‌خواهان عالم بکشند.
متن بیانیه سپاه میانه بمناسبت روز قدس بدین شرح است:
“قدس پاره تن اسلام است.” (امام خمینی(ره))
مسلمانان باید روز قدس را روزی بزرگ بشمارند و در تمام کشورهای اسلامی تظاهرات برگزار و در مساجد ندای آزادسازی قدس شریف را سر دهند. روز قدس نماد آزادیخواهی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت‌طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده‌خواهان عالم بکشند.
ملت غیور و سلحشور ایران اسلامی روز قدس را تنها روز مبارزه با اسرائیل غاصب نمی‌داند که این رژیم منحوس، حقیرتر از آن است که نیاز به این همه تجهیز باشد؛ بلکه روز قدس، روز مبارزه با استکبار جهانی و حمایت از مستضعفین جهان است.
اکنون پس از شکست‌های متوالی رژیم غاصب صهیونیستی در جبهه‌های مختلف از محور مقاومت، این بار دولت منفور آمریکا در سیاست شیطانی خود که آن را “معامله قرن” نامیده است به دنبال سلطه کامل بر منطقه و کشورهای مسلمان و نیز فراموشی فلسطین و حق مالکیت و حاکمیت فلسطینیان بر اراضی اشغالی است. ولی به کوری چشم آمریکا و اسرائیل با اتحاد و همدلی ملت‌های اسلامی و به حرمت خون پاک شهیدان به ویژه شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی، این طرح مثل دیگر طرح‌های شیطانی دیگر شکست خواهد خورد و هرگز مسئله فلسطین از یادها نخواهد رفت و تا روز زوال رژیم صهیونیستی به عنوان مسئله و دغدغه اصلی ملت‌های آزاده جهان باقی خواهد ماند.
بنابر منویات حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»(۹۴/۶/۱۸) و «ان شاء الله (شما) جوانان در بیت المقدس نماز خواهید خواند» (۹۸/۱۱/۱۶) که این وعده‌ای است از سوی رهبر جهان اسلام که بدون شک به زودی تحقق می‌یابد. ان شاءالله
ما پاسداران و بسیجیان سپاه میانه نیز جنایات رژیم سفاک صهیونیستی و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای عزیز و با اعلام اینکه بیماری کرونا و مسائل دیگر هیچگاه نمی تواند ما را از مسئله مهم فلسطین و آزادسازی مستضعفان جهان از یوغ استکبار و صهیونیسم غافل کند، در راستای زمینه‌سازی و فراهم آوردن مقدمات ظهور حضرت حجت(عج) با تمام توان گام برمی‌داریم و این ندا را سر می‌دهیم و از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم که: “اللهم عجّل لولیک الفرج”
همچنین با عنایت به اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، راهپیمایی عظیم روز قدس برگزار نخواهد شد، با راه اندازی هشتگ و پویش حمایت از قدس، این روز بزرگ را گرامی داشته و استمرار بخش فریاد آزادیخواهی مستضعفان جهان خواهیم بود.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب