۰
 
کد مطلب: 95351 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱
بالاترین کار در هفته بسیج، حضور در مساجد، خودسازی و تقویت تقواست
 
 
 امام جمعه شهرستان میانه در جمع بسیجیان و مسئولین ادارات، بالاترین کار در هفته بسیج را حضور در مساجد، خودسازی و تقویت تقوا عنوان کرد و گفت: مساجد سنگرهای ما هستند و برپایی نمازهای جماعت پرشور، انقلاب ما را مستحکمتر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری میانا، حجت الاسلام عبدالله محمدی با تاکید بر نقش کلیدی بسیج در جامعه، بر ضرورت حضور فعال بسیج در تمامی صحنه ها تاکید کرد و اظهار داشت: بسیج باید با تمام قدرت در برابر دشمنان و آشوب طلبان بایستد و هرگز از خود ضعفی نشان ندهد.

 

وی امنیت را از بالاترین نعمتهای الهی برشمرد و افزود: با از بین رفتن این نعمت، بقیه نعمت ها فانی شده، به نوامیس مردم هتک حرمت شده، خون ها به ناحق ریخته خواهد شد و اموال مردم به غارت خواهد رفت.

 

حجت الاسلام محمدی با اشاره به اغتشاشات اخیر، اعتراض و انتقاد درست و قانونی را حق مسلم هر شهروند دانست و گفت: تخریب اموال عمومی و غارت اموال مردم و بیت المال کار افراد بی خرد، بی بصیرت و بی تقواست و عامل اصلی فتنه همین بی بصیرتی، کج فهمی و کج رفتاری هاست.

 

خطیب جمعه میانه بسیج را حرکت عظیمی دانست که امام(ره) با الهام از آیات الهی و سیره معصومین(ع) آن را ایجاد کرد و امروز بسیج که آحاد ملت را حول محور ولایت متحد کرده است.

 

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، جمعی از کارکنان و بسیجیان سپاه میانه به همراه جمعی از مسئولین ادارات با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب