۰
 
کد مطلب: 95333 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
پروژه مهر از مهمترین برنامه های سالانه آموزش و پرورش است که اجرای آن نیازمند همکاری برون بخشی است
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به اهمیت پروژه مهر که بهار تعلیم و تربیت و آغاز آموزش رسمی کشور است گفت: پروژه مهر از مهمترین و حساسترین برنامه های سالانه آموزش و پرورش است که اجرای آن نیازمند همکاری برون بخشی است.

به گزارش پایگاه خبری – میانا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای پروژه مهر، با اشاره به اهمیت پروژه مهر با توجه به موارد موجود از مسئولین آموزش و پرورش انتظار می رود که با دقت  و حساسیت بیشتری نسبت به تقویت نقاط ضعف سال گذشته اهتمام به خرج دهند.

وی ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات مجموعه دستگاهها و ادارات سطح شهرستان که در سالهای گذشته حضوری فعال در امر آماده سازی مدارس داشته اند تصریح کرد: در راستای اجرای پروژه مهر باید تمام ادارات با توجه به  ظرفیت و پتانسیل خود همکاری لازم را با آموزش و پرورش  داشته و زمینه رسیدن به اهداف مورد نظر در حوزه آموزش رسمی کشور را فراهم کنند.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه هیچ کوتاهی و هیچ توجیهی در پروژه مهر قابل قبول نسیت تاکید کرد: باید در اجرای هر چه بهتر پروژه مهر به گونه ای عمل کنیم که شهرستان میانه جزو برترین ها در منطقه و سطح استان  باشد .

وی تصریح کرد: تمامی اعضای شورای آموزش و پرورش باید به صورت شورایی پروژه مهر را مدیریت کنند، ضرورت همکاری و تعامل برون سازمانی در اجرای پروژه مهر را مهم خواند.

مشایخی در ادامه فضاسازی مناسب، ایجاد نشاط، سازماندهی نیرو و اطلاع رسانی از پیشبرد امور و آگاه سازی مردم را شرایط مهم مدیریتی برای اجرای هر چه بهتر پروژه مهر برشمرده افزود: در مجموع تنها انتظار از مسئولین در تمامی حوزه ها کاهش دغدغه مردم است .

فرماندار ویژه میانه همچنین همکاری تنگاتنگ شبکه بهداشت و درمان با آموزش و پرورش برای ارائه مشاوره های روان شناختی در جهت کاهش اضطراب و استرس در دانش آموزان را مهم خوانده، افزود: این موضوع باید جزو اولویتهای فرهنگی،  اجتماعی و آموزشی قرار گیرد.

وی در پایان برتمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی جدید و ایجاد زیر ساخت های آموزشی و تربیتی در مدارس این شهرستان تاکید کرد.

گفتنی است در سال تحصیلی جدید در شهرستان میانه ۲۵ هزار و ۱۸ نفر به تحصیل مشغول خواهند شد که از این تعداد یکهزار و ۲۹۹ نفر به پیش دبستانی، ۱۳ هزار و ۳۴۴ نفر به دبستان، ۵ هزار و ۹۰۱ نفر به متوسطه دور اول، ۴ هزار و ۳۱۷ نفر به متوسطه دور دوم و ۱۵۷ نفر به استثنایی وارد خواهند شد.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب