۰
 
کد مطلب: 95330 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵
کار جهادی باید شاخصه اصلی مدیریت در دستگاهها باشد
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر باید تمامی مدیران دستگاهها به کار جهادی بپردازند چرا که جامعه در وضعیت جنگ اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، محمدرضا مشایخی در آیین تودیع و معارفه مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان میانه با حضور فیروز باقرزاده، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی افزود: تمامی دستگاهها باید از حرکت جریانی و سیاست دوری کرده و از تمام تمرکز و توان خود برای ارائه خدمت هر چه بیشتر و ارتقاء یافته به جامعه هدف بهره ببرند

وی با بیان اینکه شهرستان میانه از ظرفیت بالای کشاورزی برخوردار است تاکید کرد:  باید کاری کنیم تا کشاورزان و دلسوزانی که می خواهند برای توسعه شهرستان فعالیت کنند دلسرد نشده و درامنیت کامل به کشاورزی خود ادامه دهند.

مشایخی همکاری لازم در جهت رفع مشکل کشاورزان را ضروری برشمرده گفت: ارائه آموزش های لازم برای نوع کشت و محصول مورد نیاز شهرستان و نیز مشاوره مناسب درخصوص زمان و فصل مناسب بازار و محصولات کشت شده به کشاورز و نیز ارائه تسهیلات مورد نیاز به آنان با حمایت های لازم سبب متضرر نشدن کشاورز، رونق بخش کشاورزی و در نهایت رونق اقتصادی خواهد شد.

فرماندار ویژه میانه، تغییر و تحول را از الزام های مدیریت خوانده از زحمات چند ساله جلال رحیم زاده مدیر سابق جهاد کشاورزی شهرستان تقدیر و برای شهرام ایرانی پور در سمت مدیر جدید این اداره در انجام امور و ارائه خدمات بیشتر و ارتقا یافته به کشاورزان آرزوی توفیق نمود.

گفتنی است شهرام ایرانی پور پیشتر مدیریت جهاد کشاورزی بستان آباد را عهده دار بوده و پیشتر از آن نیز عهده دار این سمت در شهرستان میانه بود.

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب