۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

راه رستگاری در گرو حرکت در مسیر ولایت و عاشوراست

کد مطلب: 95327 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
راه رستگاری در گرو حرکت در مسیر ولایت و عاشوراست
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در کارگاه امر به معروف حوزه کارمندی با بیان اینکه فرهنگ عاشورا، فرهنگی نجات بخش است، ولایت فقیه را عامل استمرار این فرهنگ دانست و افزود: راه رستگاری در گرو حرکت در مسیر ترسیمی ولایت است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با اشاره به علل قیام امام حسین(ع)، احیای اسلام ناب محمدی و اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از مهمترین علل این قیام عنوان کرد و گفت: قیام امام حسین(ع) برای پایان دادن به ریاست فسق و فجور و ظلم و ستم یزید و یزیدیان بود.

   وی مقابله با تحریفات انجام شده در دین و احکام الهی، احیای عزت و شرافت انسانی، گسترش فرهنگ شهادت، اصلاح طلبی و فتوّت را از دیگر شاخصه ها و علل قیام اباعبدالله الحسین(ع) برشمرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین ثمرات این قیام، ایجاد وحدت و یکدلی در بین مسلمین بود.

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه تنها راه دستیابی به اهداف متعالی اسلام و تنها راه نجات بشریت از ظلم استکبار جهانی را صبر و مقاومت در پرتو ولایت عنوان و تصریح کرد: پیروی از ولایت فقیه است که می تواند راه سعادت را به روی ما باز کرده و از مکر و حیله های استکبار در امان دارد.

   همایش آموزش معارف و مهارتهای امر به معروف و نهی از منکر با حضور ده ها نفر از شورای حوزه و فرماندهان پایگاه های حوزه شهید کلاهدوز توسط پایگاه شهید مطهری این حوزه در حسینیه دانشگاه پیام نور میانه برگزار شد.

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب