۰
 
کد مطلب: 95278 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷
مجلس باید در شان انقلاب، نظام، شهدا و مردم همیشه در صحنه ایران باشند
 
 
امام جمعه میانه با اشاره به ضعف و ناکارآمدی مجلس حاضر به انتخابات امسال اشاره کرده افزود: مردم باید هوشمندانه و آگاهانه در پای صندوق های رای حضور یافته و به افرادی رای بدهند که در شان انقلاب، نظام، شهدا و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی باشند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  حجت الاسلام عبداله محمدی در خطبه های پرشکوه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با بیان اینکه وظیفه شورای نگهبان در این خصوص سنگین است اضافه کرد: تمام نهادهای حفاظتی و اطلاعاتی، وزارت اطلاعات و قوه قضائیه باید از مجلس رفتن افراد فاسدی که با پول مردم را فریب می دهند جلوگیری کند زیرا مجلسی واقعی کسی است که باتقوی، نترس، ایثارگرو مردم دار بوده و جلوی فساد، بی بند و باری، حقوق های نجومی و غیره را بگیرد نه اینکه مردم در عذاب بوده و آنها به فکر افزایش حقوق خود باشند.

وی با بیان اینکه مجلس در راس امور بوده و باید با افرادی کارآمد به ارائه برنامه، چارچوب و قانون برای بهبود وضعیت جامعه و مردم پرداخته و دردی از دردهای جامعه را دوا کند از مردم خواست تا فریب افراد سود جو را نخورده و ملاک خود در انتخاب را تقوی، کارآمدی، ایثار و گذشت قرار دهند و گرنه به فرمایش خداوند در قرآن کریم نابودی جامعه ای ممکن نیست مگر آنکه سرمایه دارها، اسرافگرها، سواستفاده گرها و مطربین بر جامعه سیطره یابند.

امام جمعه میانه به فرمایش و هشدار رهبر معظم انقلاب در ماه اخیر اشاره کرده گفت: ایشان لازمه تقوی را در عدم زندگی تجملاتی و تشریفاتی بویژه از سوی مسئولین عنوان نموده اند زیرا اختلاس، فسق و فساد، دنیاگرایی، رشوه، حیف و میل اموال و از بین رفتن شجاعت و غیرت از آسیبهای مهم حاصله از اشرافی گری است.

وی به روی کار آمدن مجلس کارآمد را مورد انتظار خوانده بر تغییر مجلس به همت شورای نگهبان، وزارت اطلاعات، قوه قضائیه بویژه مردم تاکید کرده با اشاره به وقایع اخیرو تحریک آمریکا از سوی کشورهای عربی بر علیه کشور ما افزود: تحلیلگران بنام آمریکایی اذعان دارند که آمریکا قدرت مقابله با ایران را ندارد زیرا در حال حاضر ۳ میلیون رزمنده ایرانی آماده جنگ هستند.

حجت الاسلام محمدی، ایجاد اختلاف بین بودایی ها و مسلمانان همچنین تحریک مسیحیت و بودایی ها بر علیه اسلام را حربه دشمن برای غلبه بر ما عنوان نموده افزود: دولت، مجلس و مردم باید آگاه بوده و بهانه به دست دشمن ندهند.

امام جمعه میانه با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا آزاد کرد زیرا موانعی بزرگ بر سر راه آزادی خرمشهر بود اما با تقدیم شهدای بسیاری در این راه و ایثارگری و جانفشانی تمامی رزمندگان اسلام بعد از ۶۰۰ روز خرمشهر به خواست خدا آزاد شد.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب