۰
 
کد مطلب: 95254 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۸
مسئولین سپاه میانه با خانواده شهدای پاسدار دیدار کردند
 
 
در سالروز ولادت حضرت سیدالشهدا با تعدادی از خانواده های شهدای پاسدار میانه دیدار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در دیدار با مادران شهید لطفعلی قمری و شهید جواد عبدی پور، شهدا را تجلی عزت، اقتدار و استقامت دانست و ایثارگری های خانواده شهدا را ستود و افزود: شهدا پاسداران واقعی اسلام و آرمانها بودند و اهداف عالیه و متعالی را دنبال می کردند.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه شهدا عملا پاسدار بودن حقیقی را به نمایش گذاشتند و هرچه داشتند را در طبق اخلاص قرار داده و تقدیم اسلام و انقلاب کردند، اظهار کرد: ما هرچه داریم از شهداست و حضور در محضر خانواده شهدا، مایه قوت قلب و نشاط و بالندگی ماست.

   وی با اشاره به شدت عصبانیت و ناتوانی دشمن در برابر سپاه ، تصریح کرد: پاسداران؛ خادمان اسلام، انقلاب و ملت اند و در مسیر مولایشان اباعبدالله الحسین(ع) حرکت کرده و راه شهدا را که سراسر نور و هدایت است دنبال می کنند و با پیروی از ولایت فقیه هرگز ترس و هراسی از دشمن ندارند.

   به مناسبت گرامیداشت میلاد فرخنده حضرت سیدالشهدا و روز پاسدار، اکپیپ هایی از کارکنان سپاه میانه متشکل از فرمانده، مسئول نمایندگی ولی فقیه و جمعی از کارکنان با خانواده های معظم شهدای پاسدار دیدار کرده و از مادران، همسران و پدران این شهدا، تجلیل کردند.

   خبرنگار: علی محمد عزتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب