۰
 
کد مطلب: 95235 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷
حادثه تروریستی در نیوزلند، نشانی از ترس دشمن از رشد اسلام در آن کشور است
 
 
مسئول نمایندگی ولی وفقیه در سپاه میانه در جمع کارکنان سپاه با محکوم کردن عملیات تروریستی دشمن علیه مسلمانان کشور نیوزلند، این حادثه را نشانی از ترس دشمن از رشد اسلام در آن کشور عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه چنین عملیاتهای تلخی که هدفش خاموش سازی نور اسلام در جهان است، عملیاتهایی کور بوده و نشان دهنده ضعف و ترس دشمن است، اظهار کرد: چنین حوادث کوری برای جهان اسلام مایه ابهت و ارزشمند بوده و قدرت شکست ناپذیری اسلام و مسلمانان را در برابر قدرت پوشالی و شکست پذیر دشمن، نمایانتر می سازد.

 

   وی تصریح کرد: قدرت اسلام فراتر از آن است که جهان استکبار بتواند اسلام و معجزات قرآن را نابود سازد و این حادثه نمایشگر این واقعیت است که در کشور نیوزلند اسلام به قدری جان گرفته و رشد کرده است که دشمن را هراسان و ترسان کرده است.

 

   مسئول نمایندگی ولی وفقیه در سپاه میانه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک ایام میلاد نور و ولادت امام جواد الائمه(ع) و ایام بیض و ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، به فرا رسیدن ایام خجسته عید نوروز اشاره کرد و گفت: تشریفات پرخرج و غیرضرور باید از آداب عید حذف شوند تا هم جلوی اسراف گرفته شود و هم خوشی ها دوچندان گردند.

 

   حجت الاسلام امیرنژاد تصریح کرد: باید با مدیریت صحیح خانه و خانواده، قناعت، ساده زیستی و دوری از خرج ها و ریخت و پاش های اضافی جایگزین اسراف کاری و تجملات گردد.

 

   خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب