۰
 
رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس آذربایجانشرقی:

شهدا رفتند تا ما زیر پرچم آمریکا و استکبار نباشیم

کد مطلب: 95232 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸
شهدا رفتند تا ما زیر پرچم آمریکا و استکبار نباشیم
 
 
رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس آذربایجانشرقی در یادواره 1200 شهید میانه با اشاره به غیرقابل اعتماد بودن و دشمنی دیرینه آمریکا و اروپا، سازش با آنان را ذلت دانسته و گفت: شهدا رفتند تا ما زیر پرچم آمریکا و استکبار نباشیم .

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی میانا،   عزت الله جعفری؛ ۸ سال دفاع مقدس را مملو از عشق، ایثار و دلدادگی به امام حسین(ع)، حضرت زینب و حضرت رقیه(س) و یک معجزه الهی عنوان کرد و افزود: هدف شهدا تقویت نظام و انقلاب و قدرتمند کردن آن بود.

 

   وی دفاع مقدس را بزرگترین چالش انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به خاطراتی از رشادتها و جانفشانی های شهید نریمان همتی و اینکه با وجود سن و سال کمش در مدت زمانی کوتاه از حضورش در جبهه، کارهای بسیار بزرگی توسط او انجام شد، اظهار داشت: امثال شهید همتی، افکاری الهی و جهانی داشتند چون انقلاب ما انقلابی جهانی و الهی و استمراری از نهضت اسلامی پیامبر بزرگوار(ص) است.

 

   رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس آذربایجانشرقی حضور ایران در سوریه و عراق و … را نشات گرفته از غیرت دینی و عشق به اهل بیت(ع) عنوان کرد و با بیان اینکه حضور ما در منطقه بیشتر جنبه مستشاری داشت تا جنگ مستقیم، اضافه کرد: سردار سلیمانی تفنگ به دست نگرفت بلکه با تسبیه اش آمریکا را شکست داد.

   جعفری مردم ایران را بهترین و وفادارترین مردمان و کشور ایران را از جمله غنی ترین کشورهای جهان برشمرد و با بیان اینکه تمامی مشکلات کشور با همت مردم و دولت قابل حل است و نیازی به مذاکره با آمریکا و اروپا نداریم، افزود: اکنون بیانیه گام دوم رهبری همچون نورافکنی بر مسیر راه انقلاب تلألو افکنده است و کافی است همت کرده و قدم در این راه بگذاریم، ثمرات آن را به وضوح خواهیم دید.

 

   یادواره سرداران و ۱۲۰۰ شهید میانه با محوریت سردار شهید نریمان همتی و با حضور صدها نفر از مردم و مسئولین در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی میانه برگزار شد.

 

   رونمایی از کتاب شهید نریمان همتی، تقدیر از پدر شهید همتی و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای میانه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب