۰
 
کد مطلب: 95225 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد
 
 
فرمانده سپاه میانه در آیین اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی، بهترین سوغات راهیان نور را معنویت عنوان کرد و گفت: حضور در کاروان راهیان نور، بهترین توفیق برای خودسازی، تعمیق معنویت و بهره برداری معنوی است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حسین محمدی؛ مناطق عملیاتی را مناطقی ارزشمند و سراسر نور عنوان کرد و افزود: آنچه این مناطق را مقدس کرده است، متبرک شدن وجب به وجب خاک آن به خون شهداست.

   وی سفر راهیان نور را توفیقی عملی برای مشاهده عینی و ملموس زحمات شبانه روزی و فداکاری های شهدا و رزمندگان اسلام در طول دوران دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: خود را در محضر شهدا بیمه کنید چرا که این فرصت، بهترین وقت و بهترین مکانی است که می توانید نیات و خواسته هایتان را از خدا و شهدا مطالبه کنید.

   محمدی بر لزوم رعایت نظم و اطاعت پذیری در طول سفر برای بهره برداری بیشتر و بهتر از برنامه های پیش بینی شده تاکید کرد و افزود: همکاری و همراهی با مسئولین کاروان و رعایت نظم و انضباط، ما را در دستیابی به اهدافمان موفق تر خواهد کرد.

   در راستای معنویت افزایی و انس و پیوند جوانان با شهدای دوران دفاع مقدس، ۲ اتوبوس از دانش آموزان دختر میانه، ترکمانچای و کندوان، جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور، پس از حضور در مزارشهدای میانه و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، با بدرقه عمومی مردم و مسئولین شهرستان، عازم این مناطق شدند.

خبرنگار: علی محمد عزتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب