۰
 
کد مطلب: 95213 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۷
آمادگی امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان میانه برای امدادرسانی در طرح نوروزی
 
 
معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با حضور در طرح آموزش امدادگران هلال احمر میانه از آمادگی امدادگران شهرستان برای ایام عید نوروز با توجه به سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مهدی مشایخی افزود: نجاتگران و پرسنل هلال احمر شهرستان میانه در پایگاه های مختلف حضور داشته و به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه نجاتگران متخصص هلال احمر دوره های بازآموزی را برای اجرای طرح نوروزی سپری کرده و می کنند تشریح کرد: این دوره ها از یک ماه قبل آغاز شد تا در پایگاه های امداد و نجات ثابت، سیار و موقت به امدادرسانی بپردازند.

مشایخی اضافه کرد: تمامی پایگاه های امداد و نجات هلال احمر شهرستان برای اسکان و امدادرسانی از آمادگی لازم برخوردارند.

وی با بیان اینکه تمامی پایگاه های امداد و نجات بین شهری هلال احمر شهرستان برای اسکان و امدادرسانی در برف و کولاک احتمالی از آمادگی لازم برخوردار هستند، یادآور شد: در تمامی پایگاه های هلال احمر اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان شامل پتو، مواد غذایی و اسکان اولیه پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه اصلی ترین کار امور جوانان هلال احمر در طرح نوروزی، طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران است، افزود: در این طرح، با استقرار چادرهایی در ورودی های شهر خدمات لازم به مسافران ارائه می شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب