۰
 
کد مطلب: 95188 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب، اکثریت قاطع مردم به انقلاب  و آرمانهای آن، علاقه مند و پایبندند
 
 
مسئول عقیدتی سیاسی تیپ پمکا میانه با اشاره به حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی خصوصا در انتخابات مختلف کشور، گفت: این حضور مستمر با وجود گذشت 40 سال از عمر انقلاب، نشان می دهد که اکثریت قاطع مردم همچنان خواهان انقلابند و به آن علاقه مند و پایبندند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام رضا جعفری کندوانی در جمع صدها نفر از نیروهای نظامی شهرستان میانه، حضور مقتدرانه و تعیین کننده ایران در منطقه خاور میانه را یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و در جواب طعنه ها و یاوه گویی های برخی افراد بی بصیرت، گفت: عده ای از سر نادانی، از حضور مدافعان حرم در سوریه خرده می گیرند در حالی که باید بداننند که اگر ما از حضور در سوریه و جنگ با داعش در خارج از مرزهایمان، غفلت می کردیم، اکنون بی شک باید در داخل کشور با او روبرو می شدیم.

   وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی تامین کننده منافع آمریکا در منطقه است و ما از هر کسی که در هر گوشه ای از دنیا علیه این رژیم قدمی بردارد حمایت خواهیم کرد، چه این کشور سوریه باشد، چه لبنان یا هر نقطه دیگری از جهان.

   حجت الاسلام جعفری؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را شعارهای اولیه انقلاب دانسته و افزود: با مطالعه دوران قاجاریه و پهلوی، به وضوح می توان خیانت های شاهان قاجار و پهلوی به کشور در جدا شدن شهرها و استانهایی از آن را مشاهده کرد و لذا حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور در طی ۴۰ سال عمر انقلاب از مهمترین دستاوردهای ما محسوب می شود.

   مسئول عقیدتی سیاسی تیپ پمکا با مقایسه نرخ رشد کشور با میانگین جهانی در قبل و بعد از انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز هیچکس نمی تواند منکر این دستاورهای عظیم علمی و پیشرفت های کشور حاصل از انقلاب اسلامی باشد.

   همایش بصیرت افزایی و محفل انس با قرآن با حضور صدها نفر از نیروهای نظامی و انتظامی در نمازخانه تیپ پمکا میانه برگزار شد.

 

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب