۰
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:

فریاد “الله اکبر” موثرترین سلاح و ابزار انقلابیون بود

کد مطلب: 95161 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
فریاد “الله اکبر” موثرترین سلاح و ابزار انقلابیون بود
 
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع کارکنان سپاه میانه، فریاد "الله اکبر" را موثرترین سلاح و ابزار و تجهیزات معنوی انقلابیون عنوان کرد و گفت: ملت ایران توانستند این شعار انقلابی را به شعور انقلابی تبدیل کنند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه قدرت فریاد “الله اکبر” ما، تمامی نظریه پردازان را مبهوت گذاشت و قدرت واقعی این شعار معنوی را به جهانیان ثابت کرد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی پدیده ای کاملا متفاوت و خلاف قاعده و طبیعت دیگر انقلاب های دنیاست و بر مبنای مبانی هدایتگر اسلام و فرهنگ ریشه دار تشیع شکل گرفته و حرکتی ایجاد کرد که به تعبیر رهبری، دنیا را به لرزه درآورد.

 

   وی افزود: فرهنگ؛ بزرگترین و مهمترین ویژگی متمایز حیات انسانی از حیات غیرانسانی است و این عنصر در انقلاب ما کاملا ملموس است چرا که ایمان، اعتقاد و معنویت مهمترین عوامل ماندگاری این انقلابند.

 

   مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، امام به عنوان رهبری، مرجعیت و عالم دینی، مطالبه مردمی فرهنگ و حاکمیت اسلامی، و اعتقاد به ولایت فقیه و مرجعیت را از ارکان انقلاب اسلامی و عوامل پیروزی آن برشمرد و تصریح کرد: دین، عقلانیت، علم و اخلاق، مهمترین شاخصه های این انقلابند.

 

   حجت الاسلام امیرنژاد با اشاره به جشن ۴۰ سالگی انقلاب، اظهار کرد: اکنون این انقلاب به برکت خون شهدا و وجود ولایت فقیه، با وجود تمامی ناملایمات، تبدیل به درختی تناور و ریشه دار شده است.

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب