۰
 
کد مطلب: 95120 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴
از تعدادی از خانواده های پرستاران بازنشسته سپاه دیدار شد
 
 
جمعی از مسئولین سپاه میانه و اداره بازنشستگی نیروهای مسلح استان آ.شرقی با تعدادی از خانواده های بازنشستگان سپاه میانه دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، در آستانه ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و با هدف تکریم بازنشستگان، مسئول خدمات رفاهی تامین اجتماعی اداره بازنشستگی نیروهای مسلح استان آذربایجانشرقی به همراه جمعی از مسئولین سپاه میانه با خانواده ۱۴ نفر از بازنشستتگان این ناحیه دیدار کرد که تعدادی از این بازنشستگان از جمله پرستاران موفق بازنشسته سپاه بوده اند.

 

    یونس احمدی رسیدگی به مشکلات بازنشستگان، حفظ ارتباط با آنان و پیگیری خدمات رسانی بهینه به آنها را هدف خود از این دیدار عنوان کرد و قدردانی از خدمات بازنشستگان را از اهم امور دانست.

 

 

       حسین محمدی فرمانده سپاه میانه هم در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات بازنشستگان در طول دوران خدمت، حفظ ارتباط آنان با سپاه و روحیه اشتغال زایی و کارآفرینی آنان در جامعه را شایسته تحسین قلمداد کرد.

 

 

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد نیز با اشاره به ایثارگری ها و جانفشانی های بازنشستگان سپاه در طول خدمت خصوصا در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: ما هر چه داریم مدیون زحمت و ایثارگری های آنان است چرا که آنان با رشادتهای خود راه را برای ما هموار کردند.

 

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب