۰
 
در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلام/

برنامه تلویزیونی من انقلابی ام در شهرهای میانه و ترک تولید می شود

کد مطلب: 95076 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳
برنامه تلویزیونی من انقلابی ام در شهرهای میانه و ترک تولید می شود
 
 
معاون عمرانی فرماندار ویژه میانه از تولید ویژه برنامه تلویزیونی "من انقلابی ام" در شهرهای میانه و ترک این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، مهدی مشایخی با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، حراست از دستاوردهای ارزشمند انقلاب توسط نسل جدید انجام خواهد گرفت، افزود: تبیین دستاوردها و ارزش های انقلاب به نسل نوجوان و جوان که انقلاب را تجربه نکرده و از سویی هدف اصلی هجمه های مختلف فرهنگی دشمن است، امری لازم و ضروری است.

 

وی از حضور اکیپ تولید صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در شهرستان میانه و تولید ویژه برنامه برای پخش در ایام الله دهه فجر با عنوان “من انقلابی ام” خبر داده، گفت: بیان دستاوردهای انقلاب در زمینه های علمی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی، هنری و غیره، معرفی چهره های شاخص و موفق ملی، استانی و شهرستانی و دلنوشته های مردمی در قالب طومار میثاق مردم آذربایجان با مقام ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله بخش های این برنامه خواهد بود.

 

مشایخی با بیان اینکه هماهنگی های لازم توسط دستگاههای مرتبط شهرستان در خصوص همکاری با گروه برنامه ساز انجام گرفته، افزود: گروه برنامه ساز روز یکشنبه ۱۶ دی ماه در شهر ترک بخش کندوان و دوشنبه ۱۷ دی ماه در خیابان معلم جنوبی شهر میانه مستقر و از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰به تهیه این برنامه خواهند پرداخت.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب