۰
 
کد مطلب: 95018 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶
نترسیدن و فریب نخوردن از دشمن دو نیاز مبرم جهان اسلام است
 
 
فرمانده سپاه میانه در جمع بسیجیان حوزه شهید بهشتی میانه با تشریح توطئه های دشمنان علیه مسلمانان، گفت: نترسیدن و فریب نخوردن از دشمن دو نیاز مبرم جهان اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میاتا، حسین محمدی با بیان گوشه هایی از دستاوردهای بسیج، بسیج را تفکری ارزشمند نشات گرفته از بینش عمیق و متعالی امام راحل(ره) عنوان کرد و گفت: تفکر و فرهنگی که امام در بین جوانان خلق کرد، استکبار را به جهانیان شناساند و ای پرچم مبارزه با استکبار اکنون بر دوش رهبری و شما سربازان ولایت است.

 

 

   وی با بیان اینکه این انقلاب باید به دست جوانان به سرمقصد اصلی خود رسیده و پوزه دشمنان را به خاک بمالد، اظهار کرد: امروز نیاز مبرم جهان اسلام دو مسئله استک یکی نترسید در برابر دشمن همچون شهدا و رزمندگان که هرگز نهراسیدند و دیگری فریب نخوردن در برابر حیله ها و توطئه های دشمن چرا که پشت تمامی خنده های دشمن، توطئه های بزرگی نهفته است که می خواهد شیرازه ما را از هم بپاشاند.

 

 

    فرمانده سپاه میانه افزود: هر کس باید با ظرفیت های خود در جهت انتقال فرهنگ انقلاب و اسلام و اعتلای نظام، قدم بردارد تا مقصود نهایی حاصل شود.

 

 

   آیین گرامیداشت هفته بسیج با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از خانواده های بسیجیان در سالن ورزشی میرصمدی میانه با اجرای برنامه های متنوع و جذاب برگزارشد.

 

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب