۰
 
کد مطلب: 95012 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸
پیام بسیج، وحدت حول محور نبوت، امامت و ولایت است
 
 
فرمانده سپاه عاشورا در جمع صدها نفری مردم و بسیجیان میانه، هفته بسیج را مظهر و نماد وحدت آحاد ملت و کشورهای اسلامی عنوان کرد و گفت: پیام بسیج، وحدت حول محور نبوت، امامت و ولایت است.

به گزاش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، عابدین خرم در آیین گرامیداشت هفته وحدت با بیان اینکه مهمترین اصل داشتن ثبات قم در صراط مستقیم نبوت و امامت است، اظهار کرد: ثبات قدم، صبر و استقامت پیامبر بر مشکلات عدیده و جانکاه آزار و اذیت ها، تحریم، تطمیع و تحقیرها بود که افق درخشان اسلام را ثمر بخشید، و بسیج منبعث از مکتب امام(ره) و نبی اکرم(ص) است و مهمترین پیام آن صبر و استقامت و وحدت حول محور ولایت در مسیرخنثی سازی توطئه های دشمن است.

   فرمانده سپاه عاشورا پیامبر را صاحب خلق عظیم و الگویی حسنه برای کل تاریخ بشر عنوان کرد و بسیجیان را بر این اخلاق توصیه کرد و افزود: آنچه انقلاب عظیم پیامبر(ص) را به پیروزی رسانید اخلاق حسنه ایشان، شمشیر برنده و قاطع امام علی(ع) و حمایتهای مالی بی بدیل حضرت خدیجه(س) بود و

     وی تصریح کرد: وحدت در اسلام یک وحدت فصلی و تاکتیکی نیست بلکه وحدتی حقیقی و پایدار است و علل تمامی مشکلات کشور دور شدن از مکتب رسول الله است.

   سردار خرم بر لزوم حرکت جهادی تاکید کرد و گفت: جهاد، هجرت و شهادت اگر نباشد از دین نمی شود مراقبت کرد چرا که جوان انقلابی مبارز و قیام کننده می تواند ضامن پیشرفت دین خدا گردد وگر نه دین، منزوی و گوشه گیر خواهد شد.

   وی ولایت را قافله سالار جاده مستقیم اسلام دانست و اظهار کرد: با وحدت و تبعیت از ولی فقیه قطعا تمامی مشکلات کشور حل شده و نظام به قلل رفیع ترسیم شده توسط رهبری دست خواهد یافت.

   آیین گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، با حضور صدها نفر از مردم، مسئولین و بسیجیان در مسجد جامع میانه و در جوار بارگاه ملکوتی امامزاده اسماعیل(ع) برگزار شد.

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب