۰
 
کد مطلب: 94928 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
بسیج مسلح به قدرت ایمان و اعتقاد به خداست
 
 
امام جمعه میانه در جمع کارکنان و بسیجیان، داشتن ایمان و اعتقاد راسخ را عامل کسب قدرتی خارق العاده دانست و گفت: بسیج مسلح به این قدرت الهی است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام عبدالله محمدی فلسفه وجودی بسیج را مبارزه با استکبار و استضغاف عنوان کرد و گفت: امروز در جهان اسلام و حتی در بین غیرمسلمانان آزادیخواه، این روحیه و تفکر بسیج ریشه دوانیده است و وجود سپاه قدس موجب بسط بسیج مستضعفان در جهان گردیده است.

 

   خطیب جمعه میانه اظهار کرد: تمامی حکومت های فاسق عربی و استکبار پشت سر داعش و داعشیان ایستاده بودند اما جنبش های مردمی منطقه با تفکرات بسیج مستضعفان توانستند در برابر آنان به خوبی مقاومت کنند.

 

   وی تصریح کرد: صبر و استقامت، راستی و صداقت، و ولایت مداری از مولفه های شاخص بسیج است که پیروزی های متعدد داخلی همچون مقابله با تجاوزگران و فتنه ها و پیروزی های خارجی همچون غلبه بر داعش و امثال آنها را برایش فراهم کرده است.

 

   حجت الاسلام محمدی بر لزوم تقویت بنیه و ریشه های اعتقادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی سازمان بسیج و بسیجیان تاکید کرد و افزود: اگر از بسیج به قدر کافی پشتیبانی شود، اجرای امورات کشور و مقابله با زیاده خواهی های دشمنان به راحتی امکان پذیر خواهد بود لذا باید بر استحکام مادی و معنوی پایگاه ها و بسیجیان بیاندیشیم.

 

   به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ده ها نفر از کارکنان سپاه و بسیجیان شاخص شهرستان با امام جمعه میانه دیدار کردند.

 

 

خبرنگار: فاطمه غفاری

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب