۰
 
کد مطلب: 94872 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷
پیام مهم ۱۳ آبان استکبارستیزی است
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر اینکه استکبارستیزی از پیامهای مهم یوم الله 13 آبان است که باید نهادینه شود افزود: این روز تاریخی یادآور حوادث مهمی در تاریخ معاصر کشورمان است که درشکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا از ایران نقش بسزایی داشت.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی یوم الله ۱۳ آبان ۹۷ با اشاره به اینکه ۱۳ آبان سالهای  ۴۳ ، ۵۷ و ۵۸ نقطه عطف نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند افزود: فطرت انسان و اراده الهی همواره بر این قرار گرفته که انسانهای مستضعف در مقابل مستکبران به پاخاسته و حق خود را بگیرند که  ۱۳ آبان نماد تحقق این وعده الهی در ایران اسلامی است.

 

وی با اشاره به نامگذاری روز ۱۳ آبان ویژه قیام دانش آموزان و حماسه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان با عنوان انقلاب دوم، گفت: حماسه ۱۳ آبان ۵۷ به دلهای مسلمانان جهان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در میان مردم زنده کرد.

 

فرماندار ویژه میانه افزود: ما دانش آموزان و دانشجویان شهید بسیاری تقدیم راه انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نموده ایم که این نشان از اهمیت نسل دانش آموز و دانشجو در پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی با تاکید بر اینکه حرکت سیاسی یوم الله ۱۳ آبان امسال نباید به هیچ وجه تحت الشعاع جریانات مختلف قرار گیرد اضافه کرد: در وضعیت فعلی جامعه و با توجه به اینکه در آستانه چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم تهدیدات و یاوه گوییها و تحریمهای مختلف از سوی دشمنان و معاندین نظام  افزایش یافته و در صدد ایجاد بار روانی در جامعه هستند تا حضور مردم در ایام الله های تاریخی انقلاب و نظام را کمرنگ سازند که با فراهم نمودن زمینه و بستر لازم برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی آبان و شرکت در مراسمات مختلف ملی ، مذهبی از جمله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران می تواند پاسخی کوبنده برای مایوس ساختن دشمنان و معاندین نظام باشد.

 

مشایخی شرکت در راهپیمایی  ۱۳ آبان را  وظیفه ملی و واجب برای هر ایرانی عنوان نموده، خواستار همکاری کلیه دستگاه ها و نهادهای سطح شهرستان جهت برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم شده افزود: مراسم یوم الله ۱۳ آبان با محوریت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود بنابر این دشمن به دنبال سیاه‌نمایی خواهد بود که مواظبت از آن کماکان بر دوش مردم جامعه اسلامی ایران است.

 

وی اظهار کرد: به یاری خداوند مراسم ۱۳آبان امسال را باشکوه تر و قدرتمند تر از هرسال دیگر به منصه ظهور خواهیم گذاشت تا پیام انقلاب امسال در این روز مهم توسط مردم انقلابی ایران در سراسر جهان پخش شده و فرمایش امام راحل که فرمودند انقلاب ما انفجار نور بود را جهانیان به عینه مشاهده کنند.

 

فرماندار میانه در پایان خواستار اطلاع رسانی لازم با نصب بنر، آگهی و پیامک اطلاعاتی در فضاهای مجازی و سایتهای مختلف از جمله از تلویزیونهای شهری شده افزود: مسیر راهپیمایی نیز باید از لحاظ امنیتی و نظافت مورد پاکسازی کامل قرار گیرد.

 

گفتنی است راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال با محوریت آموزش و پرورش میانه از ساعت ۱۰ و سی روز ۱۳ آبان ۹۷ با تجمع مردم در میدان معلم آغاز و شرکت کنندگان مسیر را به سمت خیابان امام و در نهایت میدان آزادی ادامه داده و در مسیر به یادمان شهدای زینبیه ادای احترام خواهند نمود.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب