۰
 
کد مطلب: 94809 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
دشمن آنقدر مستاصل شده که به گروهک ها و تروریستهای ناتوان متوسل شده است
 
 
جانشین فرمانده سپاه عاشورا در جمع رزمندگان و ایثارگران میانه با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، آن را نشان از ضعف دشمن در رویارویی با قوای نظامی ایران دانست و گفت: دشمن آنقدر مستاصل شده که به گروهک ها و تروریستهای ناتوان متوسل شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  اصغر عباسقلی زاده با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، متذکر رشادتها، ایثار و فداکاری های شهدا و خانواده های آنان شده و اظهار کرد: این خون مطهر شهداست که حافظ انقلاب بوده و تمامی فتنه های دشمن را خاموش می کند.

   جانشین فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه شهدا راه رسم زندگی را از مولا اباعبدالله الحسین(ع) آموخته و مسیر آنان را انتخاب کردند و هرکس که چنین مسیری را انتخاب کند، راه را به درستی شناخته، تکلیفش را فهمیده و  هرگز امام و ولایت را تنها نمی گذارد.

   سردار عباسقلی زاده رزمندگان اسلام را مظهر اقتدار و وفاداری معرفی کرد و گفت: شما رزمندگان اسلام توانسته اید با تکیه بر قدرت ایمان و ولایتمداری خود از تمامی صحنه های خطرناک و فتنه ها، سربلند بیرون آمده و ایمان و وفاداریتان را به اسلام و انقلاب در عمل ثابت کنید.

   وی امنیت، اقتدار، سربلندی و عزت کشور در دنیا را مدیون فداکاری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و افزود: دشمن شما را به خوبی شناخته و می داند که یارای مقابله رویارو با شما را ندارد لذا با فتنه انگیزی و تفرقه اندازی می خواهد مردم را از ولایت و نظام جدا کندو با ایجاد حرکت های تروریستی، کشور را ناامن کند، و یا با توطئه مذاکره، جنگ فرهنگی و اقتصادی، مردم را نسبت به نظام مایوس گرداند، اما هرگز نخواهد توانست و رمز پیروزی در برابر او تنها حفظ وحدت و اطاعت محض از رهبری است.

    همایش بزرگ رزمندگان، جانبازان  و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس با حضور ۴۰۰ نفر در حسینیه رزمندگان اسلام میانه برگزار شد و در آن حسین ابوالقاسم زاده از جانبازان و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس به خاطره گویی و مداحی پرداخت.

 

 

???????????????????????????????

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب