۰
 
کد مطلب: 94775 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸
تشریح برنامه ها و اهداف رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله شهرستان میانه
 
 
نشست خبری فرمانده سپاه میانه با جمعی از اصحاب رسانه شهرستان در خصوص رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فرمانده سپاه میانه در جمع تعدادی از مسئولین سایتهای محلی، جراید و مطبوعات، با بیان اینکه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله در میانه در سه مرحله از تاریخ ۹ شهریور آغاز شده و تا ۲۹ شهریور ادامه خواهد داشت، گفت: ر مرحله اول با سازماندهی ۱۹ گروه جهادی، پایگاه های مقاومت بسیج به ارائه خدمت متنوع محرومیت زدایی پرداخته اند که می توان از توزیع غذا در بین مددجویان، تهیه کیف و کفش و لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت، پایش سلامت، مشاوره های درمانی، ساخت خانه محروم، ویزیت رایگان پزشکی مسابقات ورزشی متنوع توزیع سبد کالا و سرکشی از خانواده های شهدا در حاشیه های محروم نشین شهر به عنوان نمونه نام برد.

 

   حسین محمدی از استمرار این برنامه با اجرای ده ها برنامه متعدد طی روزهای آتی و پس از آن در کل سال خبر داد و افزود: در کنار این برنامه های محرومیت زدایی به کمک شورای اداری میزهای خدمت در مناطق حاشیه نشین و محروم جامعه دایر شده و مسئولین ادارات در آن تلاش می کنند که قسمتی از مشکلات مردم را مرتفع کنند.

 

   وی با اعلام اینکه امروز مرحله دوم این رزمایش با ستون کشی در داخل شهر و اجرای رزم شبانه در منطقه عمومی آچاچی با حضور بسیجیان ۲ گردان بیت المقدس انجام می شود، اظهار داشت: طی این برنامه ۲۴ ساعته، اقتدار و توان بسیجیان شهرستان به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

   فرمانده سپاه میانه نمایش آمادگی دفاعی و انسجام، ارتقای توان رزمی، جسمی و مهارت آموزی، تعمیق معنویت، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به بسیجیان را از جمله اهداف این رزمایش ۲۴ ساعته عنوان کرد.

 

   محمدی از اجرای مرحله سوم رزمایش با تجمع بزرگ بسیجیان کلیه گردانهای بیت المقدس و کوثر در شهر تبریز در طل هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: رویکرد کلی رزمایش اقتدار عاشورایی، مقابله با جنگ روانی و اقتصادی دشمن، تتوسعه پدافند دفاعی داخلی و عمق بخشی آن، خدمات رسانی، ایجاد امید و نشاط برای مردم و ایجاد یاس و ناامیدی در دل دشمن است.

 

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب