۰
 
کد مطلب: 94769 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸
سپاه، بسیج و روحانیت به برنامه ریزی و سازماندهی مجدد نیازمندند
 
 
در دیدار جمعی از کارکنان سپاه با امام جمعه میانه، وی تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه دشمن برای نابد سازی انقلاب و اسلام را متذکر شد و گفت: برای مقابله با دشمن و برنامه های او، سپاه، بسیج و روحانیت به برنامه ریزی و سازماندهی مجدد نیازمندند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام عبدالله محمدی اظهار کرد: دشمن برای امروز و فردای ما برنامه های متعددی آماده کرده است و اهداف براندازانه ای در سر دارد، و اگر امروز ما خود را مطابق با برنامه های او سازماندهی مجدد نکنیم، ضربه اش را خواهیم خورد.

 

   خطیب جمعه میانه بر لزو اتخاذ تدابیر لازم برای تولید برنامه های مناسب تاکید کرد و افزود: جذب آحاد مردم و همسو سازی آنها با اهداف انقلاب، امری است محال اما باید برنامه های ما طوری باشد که جذب حداکثری و دفع حداقلی در پی داشته باشد.

 

   او تصریح کرد: با جذب، تربیت و بکارگیری مناسب نیروهای مردمی خواهیم توانست قله های رشد و ترقی را بپیماییم.

 

   حجت الاسلام محمدی، مسئولیت را امری مقدس و نعمت الهی برای خدمتت رسانی به مردم دانست که اگر به درستی استفاده شود ثمرات بسیاری خواهد داشت.

 

   فرمانده سپاه میانه در سخنان خود، امام جمعه ها را پدران معنوی و اعتقادی مردم دانست و گفت: ما فرامین امام جمعه را فرمان رهبری می داننیم و بوی ولایت را از او استشمام می کنیم و دیدار با او را تجدید بیعت با رهبر، امام و شهدا می دانیم.

 

   حسین محمدی افزود: در طول تاریخ انقلاب همواره دیده ایم که در روزهای سخت، بسیاری از مسئولان شانه خالی کرده و از میدان گریخته انند، اما امام جمعه ها همواره پشتیبان معنوی و مادی سپاه و انقلاب بوده اند.

 

   وی اتحاد و پشتیبانی فکری و معنوی یکدیگر را سدی بر سر راه دشمن تلقی کرد و تاکید کرد: هر گونه خلا بین سپاه و ائمه جمعه می تواند منفذی برای نفوذ دشمن باشد.

 

???????????????????????????????

???????????????????????????????

خبرنگار: علی محمد عزتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب