۰
 
کد مطلب: 94737 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهریور 1397 ساعت 13:33
اجرای بیش از ۵۰ عنوان برنامه در قالب رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله در میانه
 
 
فرمانده سپاه میانه در نشست خبری با اصحاب رسانه از سازماندهی 19 گروه جهادی برای رفع محرومیت در حاشیه شهر خبر داد و گفت: نوکری بی منّت برای مردم به عنوان وی نعمتان انقلاب، افتخار ماست.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، جعفر غیابی با بیان اینکه بیش از ۵۰ عنوان برنامه در طول ۲۰ روز رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله در شهرستان میانه اجرا خوهد شد، ویزیت رایگان بیماران، اجرای مسابقات متنوع ورزشی، براگزاری کلاسهای متنوع آموزشی و مشاوره، توزیع بسته های بهداشتی و آموزشی، پایش سلامت، برپایی ننمایشگاه ها، سرکشی به خانواده های محروم،خانواده های شهدا، رسیدگی به مشکلات و احداث خانه برای برخی از محرومین جامعه را از مهمترین این برنامه ها برشمرد.

   فرمانده سپاه میانه با اعلام اینکه این رزمایش در سه مرحله جداگانه اجرا خواهد شد، اجرای برنامه های متنوع مذکور را مرحله رزمایش عنوان کرد و افزود: در مرحله دوم ۲ گردان الی بیت المقدس با ستون کشی، رزم شبانه، حرکت در شب و اجرای میدان تیر، اقتدار بسیجیان شهرستان را به نمایش خواهد گذاشت و در مرحله خر با مشارکت اقشار مختلف بسیجیان از تمامی شهرستان ها، نمایش اقتدار عاشورایی ۳۰ هزار نفری در هفته دفاع مقدس و در مرکز استان برگزار خواهد شد.

   غیابی تصریح کرد: تمامی حرکت ها در مکتب ما برای تشکیل تمدن بزرگ مهدوی در جهان و سپردن پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن – حضرت ولی عصر(عج) – انجام می شود و تمامی سپاه هیان و بسیجیان ما در طول ۴۰ ساله انقلاب فقط به دنبال تحقق شعار عدالت و استبداد ستیزی بوده و در این راه درس استقامت را از مولای خود ابوالفضل(ع) گرفته اندد.

   وی افزود: هدف از اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی، یادآوری شعار حضرت ایوالفضل العباس(ع) – والله ان قطعتموا یمینی انّی احامی ابداً عن دینی – است و یادآوری این مطلب است که ما تا آخرین قطره خون و تا آخرین لحظه عمر، به حضرت ولی عصر(عج) و نایب ایشان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) وفادار خواهیم بود و این شعار نه یک شعار زبانی است بلکه آن را در عمل ثابت می کنیم.

   غیابی تصریح کرد: امروز این رزمایش لبیک گویی به شعار آنحضرت بوده و نوکری بی منت به ولی نعمتان انقلاب – مردم –  افتخار ماست.

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب