۰
 
فرمانده سپاه ناحیه میانه خبر داد؛

آغاز رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در شهرستان میانه

کد مطلب: 94728 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 12:55
آغاز رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در شهرستان میانه
 
 
فرمانده سپاه میانه در جمع فرماندهان حوزه ها و پایگاه های شهری با اعلام برنامه های رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله، این رزمایش 20 روزه را فرصتی برای ایجاد قرارگاه خدمت رسانی قلمداد کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، فرمانده سپاه میانه با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی این رزمایش نمایش اقتدار بسیج برای مقابله با هرگونه توطئه ها و حرکت های ضدانقلابی است، اظهار کرد: مواضع جبهه منافقان کوردل کاملا مشخص و آشکار است لذا هرکس بخواهد با آنان هم کاسه شده و اهداف آنان را در کشور پیاده کند، باید بداند که ما دیگر او را به عنوان یک هم میهن نخواهیم شناخت بلکه به عنوان یک منافق شناخته شده و تکلیفش مشخص است چرا که سپاه با هیچ منافقی سر شوخی ندارد.

   جعفر غیابی افزود: منافقان با همکاری ترامپ و امثال وی می خواهند اقشار مستضعف جامعه را علی نظام بشورانند در حالیکه آنها غافلند که طبقات ضعیف جامعه همواره حامیان اصلی نظام بوده و نظام نیز تمام توان خود را برای حمایت از آنان به کار می گیرد چرا که نظام متعلق به آحاد ملت بخصوص قشر مستضعف جامعه است.

   وی برگزاری جلسات مشاوره روانشناسی، حقوقی و ..، اصلاح و بهسازی معابر حواشی شهر، سرکشی و رسیدگی به محرومین با ارائه خدمات رایگان پزشکی، سبد غذایی، نمایشگاه خیابانی اعتیاد، دیدار عمومی مسئولین، فراخوانی ۲۴ ساعته اعضای گردان و همچنین اجرای همایش ۳۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی در سطح استان را از جمله مهمترین برنامه های این رزمایش برشمرد و بر لزوم توجه جدی در اجرای هر چه بهتر آن تاکید کرد.

   غیابی با مهم دانستن جایگاه فرماندهان پایگاه ها در بین افراد محل، گفت: فرماندهان پایگاه ها باید چنان با مردم و مشکلاتشان اجین باشند که به عنوان الگو و محور مردمی بودن در محله خود شناخته شده و ایفاگر نقش فرمانده ناحیه در محلشان باشند.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب