۰
 
کد مطلب: 94717 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 شهریور 1397 ساعت 07:38
۱۳پروژه عمرانی در بخش مرکزی میانه با اعتبار ۳۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید
 
 
همزمان با هفته دولت 13 پروژه عمرانی در بخش مرکزی شهرستان میانه با اعتبار 39 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا،  این طرح ها شامل مدرسه ابتدایی خیرساز روستای کرامه، گازرسانی به روستاهای آغدرک، قواق عمولر، خوبستان، داوند، چهارخانوار، اجرای کانال سیل بر در شهر آچاچی، اجرای پوشش بر روی کانال سیل بر شهری و جوب های سطح شهر آچاچی،آسفالت ریزی در سطح معابر شهر آچاچی، بهسازی و نوسازی مساکن روستایی  به تعداد ۵۸ واحد، اجرای لوله گذاری، منبع آب و آسفالت معابر روستای شیخدرآباد و پروژه های عمرانی دهیاری های بخش مرکزی می باشد که با حضور فرماندار ویژه شهرستان میانه، بخشدار مرکزی، جمعی ازاعضای شورای اداری شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار ویژه میانه در آیین افتتاح پروژه های عمرانی بخش مرکزی در جمع مردم شیخدرآباد با تبریک هفته دولت به تمامی خادمان صدیق نظام گفت: به برکت نظام خدمات بسیاری در اقصی نقاط کشور به انجام رسیده و در مسیر برخورداری کامل هستیم.

محمدرضا مشایخی بر ارائه گزارش از سوی مدیران هر اداره به مردم تاکید کرده خواستار همسویی ادارات و تعامل آنها با یکدیگر در راستای خدمات رسانی بیشتر به مردم شد.

وی همچنین پاسخگویی به مطالبات مردم، پیگیری و رفع مشکلات آنها را از وظایف مسئولین در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر آنها عنوان نمود.

انتهای پیام/
 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب