۰
 
رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 36 پمکا میانه:

مشکلات کشور با مسایل اقتصادی گره خورده است

کد مطلب: 94661 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۳
مشکلات کشور با مسایل اقتصادی گره خورده است
 
 
رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 36 پمکا میانه در نشستی با اعلام اینکه متاسفانه امروز شاهد بسیاری از رانت خواری ها و مفاسد اقتصادی در کشور هستیم که نیاز به ورود جدی قوای 3 گانه برای رفع این معضل می باشد، اظهار کرد: بسیاری از نارضایتی ها و مشکلات مردم ریشه در مسایل اقتصادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی میانا، حجت الاسلام رضا جعفری بر لزوم همکاری و وحدت بین نیروهای مسلح، مردم و دولت برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب تاکید کرد و افزود: امروز دشمن در صدد ایجاد تفرقه و بر هم زدن وحدت جامعه برای نابودی نظام و انقلاب است لذا نباید بگذاریم دشمن از اختلافات قابل حل داخلی استفاده کرده و ضربات مهلک و غیرقابل جبران خود را بر کشور وارد کند.

   وی نظامیان را به عنوان الگوهای رفتاری و عملی جامعه بر دقت بیشتر در رفتار و کردار توصیه کرد و افزود: عملکرد نظامیان از حسیاسیت بالایی برخوردار بوده و ممکن است کوچکترین اشتباه به ضرر نظام تمام شود.

   در ادامه اعضای شرکت کننده نقطه نظرات خود را در خصوص مسایل و مشکلات موجود در جامعه به تعامل گذاشتند و حفظ پیوند بین نیروهای مسلح و وحدت رویه در بین نیروها مورد تاکید قرار گرفت.

   نشست مشترک بصیرت افزایی و بررسی مسائل سیاسی روز، با حضور کارکنان نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه و کارکنان عقدتی سیاسی نیروی انتظامی و تیپ ۳۶ پمکا در دفتر عقیدتی سیاسی تیپ پمکا میانه برگزار شد.

 

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب